Вчені: біг і ходьба допоможуть при хронічних стресах

DSC08542-8897---

Аеробні вправи, серед яких ходьба, біг, плавання, підйом по сходах, нормалізують роботу серцево-судинної системи при хронічному стресі. Про це на конференції Experimental Biology 2016 повідомили американські вчені. З деталями проведеного дослідження можна ознайомитися на сайті Американського психологічного суспільства.

Хронічні стреси негативно позначаються на стані кровоносних судин і провокують виникнення серцево-судинних захворювань. Одним із наслідків таких стресів є підвищена жорсткість аорти, або зниження еластичності тканин. Дослідники з Університету Західної Вірджинії вирішили перевірити, наскільки аеробні вправи здатні поліпшити стан аорти.

Американські вчені розділили щурів на чотири групи за ступенем фізичної активності. Експерименти тривали близько двох місяців. Після закінчення досліджень було помічено, що стан серцево-судинної системи щурів, яких змушували виконувати бігові вправи на спеціальній доріжці, покращився на 83%, в порівнянні з тими, яким обмежили фізичну активність.

На основі проведених досліджень, вчені рекомендують включити аеробні вправи в систему лікування хронічних стресів.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.