Вчені встановили найбільшу шкідливу для здоров’я професію

DSC08168

 

 

 

Іспанські вчені провели масштабне дослідження, щоб отримати відповідь на питання — представники яких професій найбільше схильні до розвитку онкологічних захворювань і хвороб серцево-судинної системи. За його підсумками іспанські фахівці прийшли до несподіваного висновку — найгіршим чином на здоров’я людей відбивається професія вантажника, а також робота в закладах громадського харчування, повідомляє Medical News Today.

У процесі дослідження команда фахівців з університету Саламанки аналізувала дані з різних медичними показниками, наприклад, таким як рівень холестерину і цукру в крові. Дані ці були отримані з аналізів добровольців, в число яких увійшли представники різних професій.

Для чистоти експерименту вчені робили поправку, враховуючи такі показники, як наявність шкідливих звичок, спосіб життя піддослідних та інше.

За підсумками дослідження було доведено, що найбільш негативний вплив на людей робить професія вантажника. Саме представники цієї професії найчастіше страждають від серцево-судинних захворювань і найбільш схильні до розвитку онкологічних захворювань.

Дослідження також показало, що ризик виникнення проблем з серцем і розвитку раку високий і у працівників галузі громадського харчування.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.