Вчені: Гумор зміцнює відносини між чоловіком і жінкою

DSC09708-9797

Психологи з Північної Америки після пророблених досліджень виявили, що гумор є основним складовим в романтичних зв’язках між двома партнерами. Свій звіт фахівці розмістили на сторінках наукового журналу Evolutionary Psychology.

На думку вчених, гумор між чоловіком і жінкою впливає не тільки на тривалість романтичних відносин, а й на майбутній успіх в особистому житті кожної родини. Для того, щоб отримати такі відомості дослідники змушені були вдатися до експерименту, участь в якому взяли студенти. Під час проведених дослідів учасникам було запропоновано оцінювати вірогідність зародження романтичних відносин за наданими фотографій. При цьому кожен знімок доповнювався описаної характеристикою даної людини в гумористичний формі.
 

За підсумком, вченим вдалося виявити, що наявність або відсутність гумору впливає на зародження майбутніх відносин між протилежними статями. Більша кількість респондентів, як виявилося, давало перевагу тим фотографіям, власники яких могли з легкістю посміятися над собою або чужий жартом.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.