Вчені назвали головних провокаторів онкології

 

images

Висловлювалось раніше припущення про те, що харчування з великим вмістом жирів збільшує ризик розвитку раку кишечника, знайшло підтвердження в новій роботі вчених у США. Дослідження, в ході якого були отримані докази такої кореляції, здійснили співробітники Массачусетського технологічного інституту.
Про цю роботу американських вчених розповідається в публікації в журналі Nature. Біологи провели експеримент за участю лабораторних мишей, яких годували висококалорійної їжею, на 60% складається з жирів. Вони виявили, що під впливом жирної їжі в організмі тварин активізувався білок PPAR-дельта, функціональність якого пов’язана з обміном речовин і реакціями клітин на жирні кислоти.

За словами вчених, активація даного білка провокує анормальне зростання стовбурових клітин в кишечнику, що в кінцевому підсумку запускає пухлинні процеси. Дослідники підкреслюють, що активність білка PPAR-дельта може грати роль досить надійного маркера раку у людей, особливо у тих з них, хто відрізняється надмірною вагою.

Нова робота американських вчених — це ще один доказ того, що серйозний надлишок маси тіла і ожиріння є небезпечними провокаторами онкології, зокрема, раку кишечника, одного з найпоширеніших видів цього захворювання в світі.

«Дослідження показують, що люди з ожирінням частіше страждають від онкологічних захворювань», — таке резюме дослідників, зіставити дані минулих досліджень в цьому напрямку і нового проекту.

Андрей

One thought on “Вчені назвали головних провокаторів онкології”

  1. Изготовление вывесок, объёмных букв, реклама на общественном транспорте и брендирование авто. Опишите задачу или предложение и мы ответим в кратчайшие сроки. Предоставим услуги по брендированию вашего транспорта для эффективной работы автопарка. Почему наружную рекламу стоит заказать у нас. Вы попали сюда, вероятно, потому что с вашего ip адреса было сделано слишком много запросов к сайту за единицу времени. Заказывая рекламу на транспорте у нас, вы. Фасадные вывески объемные вывески объемные буквы: найдено 57 наименований. Фасадные вывески объемные вывески объемные буквы в Краснодарском крае. Чтобы быть не просто компанией, а успешной компанией, нужно проявлять гибкость мышления, постоянно вводить изменения в деловой процесс.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.