Вчені назвали кращі фото пози для сайтів знайомств


DSC02110Вчені з США назвали простий спосіб сподобатися партнеру на першому побаченні і рекомендували кращі пози для розміщуваних на сайтах знайомств фотографій.

Присвячену дослідженню роботу автори опублікували в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.

У матеріалі сказано, що ортостатична нестриманість (часта зміна прийнятих тілом позицій), як показали вчені, підвищує романтичну привабливість людини перед незнайомцем.

Зміна пози і місця розташування одного співрозмовника щодо іншого свідчить про зацікавленість першого в другому, а розширення займаного ті
лом простору (наприклад, за допомогою широко розставлених ніг) свідчить про домінування.
Вчені провели два польових дослідження.
У першому вчені проаналізували 144 відеозапису зустрічей у форматі «швидкі побачення» (вони передбачають серію коротких зустрічей з раніше незнайомим людиною, за підсумками якої вподобаним один одному особам організатори заходу залишають контакти). У другому дослідники вивчили близько трьох тисяч реакцій людей на фотографії, представлені в мобільних додатках, що використовують геолокацію (до них відносяться, наприклад, популярний в англомовних країнах Tinder).
У першому випадку ортостатична нестриманість співрозмовників привертала увагу партнерів на 76% більше, ніж статичний випадок. У другому випадку профілі осіб з широко розставленими ногами або розпростертими руками (в разі чоловіків і жінок) залучали на 27% більше охочих зустрітися, ніж інші.
Всі спостереження вчених проводилися на студентах коледжів в штаті Іллінойс і місті Сан-Франциско (США). Це, на думку вчених, може сильно обмежувати вибірку.
Тим часом, автори дослідження рекомендують охочим познайомитися за допомогою мобільних додатків, які дозволяють демонструвати більшу розкутість.
Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.