Вчені назвали кращі фото пози для сайтів знайомств


DSC02110Вчені з США назвали простий спосіб сподобатися партнеру на першому побаченні і рекомендували кращі пози для розміщуваних на сайтах знайомств фотографій.

Присвячену дослідженню роботу автори опублікували в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.

У матеріалі сказано, що ортостатична нестриманість (часта зміна прийнятих тілом позицій), як показали вчені, підвищує романтичну привабливість людини перед незнайомцем.

Зміна пози і місця розташування одного співрозмовника щодо іншого свідчить про зацікавленість першого в другому, а розширення займаного ті
лом простору (наприклад, за допомогою широко розставлених ніг) свідчить про домінування.
Вчені провели два польових дослідження.
У першому вчені проаналізували 144 відеозапису зустрічей у форматі «швидкі побачення» (вони передбачають серію коротких зустрічей з раніше незнайомим людиною, за підсумками якої вподобаним один одному особам організатори заходу залишають контакти). У другому дослідники вивчили близько трьох тисяч реакцій людей на фотографії, представлені в мобільних додатках, що використовують геолокацію (до них відносяться, наприклад, популярний в англомовних країнах Tinder).
У першому випадку ортостатична нестриманість співрозмовників привертала увагу партнерів на 76% більше, ніж статичний випадок. У другому випадку профілі осіб з широко розставленими ногами або розпростертими руками (в разі чоловіків і жінок) залучали на 27% більше охочих зустрітися, ніж інші.
Всі спостереження вчених проводилися на студентах коледжів в штаті Іллінойс і місті Сан-Франциско (США). Це, на думку вчених, може сильно обмежувати вибірку.
Тим часом, автори дослідження рекомендують охочим познайомитися за допомогою мобільних додатків, які дозволяють демонструвати більшу розкутість.
Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.