В Яготині облаштували блокпост, жителі виступають проти розміщення мігрантів

217053_650x410

В облраді вирішили заселити бійців АТО в пункт розміщення біженців

На в’їзді в Яготин Київської області місцеві жителі облаштували блокпост, щоб не допустити розміщення мігрантів у тимчасовому пункті прийому біженців. Про це повідомив депутат Київської облради Армен Шахарьянц.

«Люди налаштовані рішуче, щоб не пустити сюди іноземців … люди категорично проти, зібралися … і вирішили поставити блокпост, щоб ніхто не завіз іноземців, поки люди сплять. Щоб не поставили нас перед фактом, що люди там вже живуть», — повідомив Шахарьянц.


В Яготині часто проходять акції протесту та народні віче проти відкриття пункту тимчасового розміщення біженців. Місцеві жителі переконані, що в пункт має намір заселити сирійських біженців.

«Для того, щоб не допустити іноземців, ми вирішили заселити туди воїнів АТО і поступово оформляти документи. Вони заслуговують більше, ніж сирійці, вони захищають нашу батьківщину, а сирійці чомусь свою батьківщину захищати не хочуть — їдуть», — додав Шахарьянц.

Нагадаємо, в серпні 2015 року Президент Порошенко затвердив додаткові заходи щодо безвізового режиму з ЄС. Зокрема, МВС доручено забезпечити завершення будівництва та облаштування пункту тимчасового розміщення біженців в Яготині.

Раніше повідомлялося також, що Київська облрада виступає проти розміщення біженців в Яготині.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.