Головою Святошинської РДА став Володимир Каретко

two_column_IfRL2jqx

Президент Петро Порошенко звільнив Іллю Сагайдака з посади голови Святошинської районної міської адміністрації (РДА) Києва і призначив на її місце Володимира Каретка (на фото) — екс-депутата Київради від «УДАРу», друга та ділового партнера нардепа Олександра Третьякова. Джерела в КМДА запевняють, що саме Третьяков пролобіював призначення Каретка головою Святошинської РДА.
Про кадрову перестановку стало відомо з розпоряджень глави держави №55 / 2016 рп та №58 / 2016 рп від 18 березня 2016 року.

Першим розпорядженням Петро Порошенко звільнив з посади голови Святошинської РДА Іллю Сагайдака. Він займав цю посаду з 19 серпня 2014 року.

Сагайдак явно був звільнений в зв’язку з переходом на роботу в Київську міськдержадміністрацію (КМДА). Незабаром він повинен там офіційно обійняти посаду заступника голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень.

Розпорядженням №58 / 2016 рп Петро Порошенко призначив главою Святошинської РДА Володимира Каретка.

Відзначимо, що Каретка був депутатом Київради минулого скликання від фракції «УДАР-Солідарність». На чергові вибори депутатів Київради восени минулого партія «Солдідарность» Каретка теж висували, але до міськради він не потрапив.

Володимир Каретко, 1970 р.н., відомий тим, що в школі був однокласником нинішнього депутата Верховної Ради від БПП, старого друга Президента — Олександра Третьякова.

Саме Третьяков, за інформацією джерел в КМДА, і упросив Президента призначити Каретка на відповідальний пост.

За інформацією ряду ЗМІ, Володимира Каретка і Олександра Третьякова пов’язують, в тому числі, ділові відносини.

Пишуть, що Володимир Каретко працював в компаніях, пов’язаних з Олександром Третьяковим, і навіть був з ним співзасновником в ТОВ «Промресурс», де відповідав за взаємодію з держкомпанією «Чисті метали» — прилучався до управління державною власністю «ресурсного спрямування».


У 2006 році Володимир Каретко очолював наглядову раду ПАТ «Укрнафта», що знаходиться в управлінні НАК «Нафтогаз України». До цього Каретка в «Укрнафті» працював фінансовим директором.

Потім, за інформацією ЗМІ, Володимир Каретко з боями і судовими розглядами став главою НАК «Надра України» — до чергової зміни уряду восени 2006 року. Пізніше він працював радником голови правління НАК «Нафтогаз України».

Крім того, Володимир Каретко мав відношення до руху «Ми — кияни» — проекту Олесандра Третьякова і його колеги по БПП в парламенті, власнику фармацевтичної фірми «Дарниця» Гліба Загорія.

Також писали, що Володимир Каретко був досить близький до колишнього в.о. генпрокурора, екс-голові Львівської облгосамдіністраціі Віктора Шемчука.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.