Державі повернули понад 2 тис. га лісу, відданого Ірпінською міськрадою під забудову


DSC07458-=86767

Державі повернули понад 2 тис. га лісу, відданого Ірпінським міськрадою під забудову

Ірпінський міський суд визнав недійсним рішення, прийняте місцевою міськрадою в 2002 році щодо передачі 2,145 тис. га земель лісового фонду під забудову. Йдеться про землі, на яких розташовані знамениті дачі «Бучанського Межигір’я», які пов’язують з такими відомими особистостями, як Святослав Вакарчук, Олег Ляшко, Андрій Данилко та Раїса Богатирьова.

Про це ми дізналася з повідомлення громадського активіста Віктора Бархоленка.

 

12923297_510839335790080_5985764564054967240_n

«Рішенням Ірпінського міського суду у справі № 367/762/15-ц від 29.03.2016 р суддею Д.Є. Черновим визнано недійсним злочинне рішення Ірпінської міської ради № 493-ХХІV від 27.06.2002 р про переведення земель Державного лісового фонду загальною площею 2145 га в категорію земель громадської та житлової забудови «, — написав Віктор Бархоленко

За його словами, з цих земель 1,45 тис. Га займає Ірпінська лісова дача, 509 га — ворзельському лісова дача і 186 га — Кічеевская лісова дача.

Як зазначив  Віктор Бархоленко, за час боротьби активістів у цій справі на спірних землях встигли побудувати будинки безліч відомих українських діячів.

«Ці землі за традиційною схемою були передані під садибну забудову. Тут знаходяться прославилися на всю країну об’єкти — так зване «Бучанське Межигір’я №1», «Бучанське межигорье №2». Будувалися тут Олег Ляшко, співак Святослав Вакарчук і багато інших відомих і впливових людей «- зазначив Бархоленко.

В Ірпені також впевнені, доля дач знаменитостей на цій землі повинна бути переглянута після остаточного визнання передачі земель недійсною.

«Якщо людина отримала ділянку з більш-менш правильної документацією, треба шукати компроміси. Якщо забудова свідомо велася зі всілякими порушеннями земельного законодавства, майно на цій землі не має права перебувати «, — резюмував Віктор Бархоленко.

До слова, в тутешніх краях активісти знайшли також маєтки шоумена Андрія Данилка, сина екс-міністра освіти Раїси Богатирьової і навіть одного з синів Віктора Януковича.

Нагадаємо, рішення, за допомогою яких в 2002 році Ірпінська міськрада перевів землі лісогосподарського обслуговування в землі житлово-комунальної забудови, неодноразово оскаржувалося прокуратурою в судових інстанціях.

Андрей

2 thoughts on “Державі повернули понад 2 тис. га лісу, відданого Ірпінською міськрадою під забудову

  1. Вы попали сюда, вероятно, потому что с вашего ip адреса было сделано слишком много запросов к сайту за единицу времени. Введите текст, который вы видите на картинке, для того, чтобы вернуться к работе с сайтом. Вы попали сюда, вероятно, потому что с вашего ip адреса было сделано слишком много запросов к сайту за единицу времени. Введите текст, который вы видите на картинке, для того, чтобы вернуться к работе с сайтом.

  2. Ваша поддержка позволяет проводить мероприятия на высоком и способствует развитию корпоративной культуры среди автоспортсменов и автолюбителей Челябинска. Гниды располагаются не по всей длине волоса. Больше того, качественная вывеска, которая изготовлена на профессиональном оборудовании, может прослужить 3-5 лет, не теряя своего первоначального вида. Сама личинка сразу выбраться из яйца не может, поскольку очень плотно сидит в нем. Мы не сомневаемся, к кому обратиться за рекламной продукцией, потому что специалисты без задержек принимают заказы любой сложности, советуют, редактируют, улучшают и затем легко и быстро выполняют их на 10 с плюсом. В свою очередь, ответственно можем заявить своим клиентам, что мы действительно разбираемся в теории и практике изготовления рекламных конструкций. Но все же сказала, что посмотрит мою дочку. Как правило, самка приклеивает яйцо на расстоянии 2-3 сантиметров от корня. Выражаем огромную благодарность ребятам за профессиональную работу в своем деле на протяжении многих лет начиная с 2010 года. При создании вывесок чаще всего используется виниловая или самоклеющаяся плёнка. Хотим отметить своевременность и качество заказов.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.