Київський мурал визнали одним з найпопулярніших стріт-арт-об’єктів світу (Фото)

 

7755706508755c12
Ось ходиш-ходиш повз кожен день, і не помічаєш такої краси. Так зверніть увагу хоча б зараз!

Якщо хто не знає, мурал — це найчастіше графіті або результат, продукт стріт-арту, вуличного мистецтва. А якщо бути точним, то мурал навіть відрізняється від графіті, так як графіті-художники (райтери) роблять акцент на зображення слів, фраз, букв.


Ось і один з них, а саме 24-метровий мурал «Лабіринт», який нещодавно з’явився на стіні одного з готелів в Шевченківському районі столиці, увійшов в топ-10 найпопулярніших стріт-арт-об’єктів світу в березні за версією журналу StreetАrtNews. На процес створення цієї принади можете подивитися прямо зараз:

Щомісячний рейтинг муралей генерується читачами StreetАrtNews.

До березневої десятки увійшло вісім муралей, намальованих в Європі, і 2 — в Африці. Незвичайним для березневого рейтингу є те, що жоден американський об’єкт не увійшов до цього списку, — зазначає видання.

Перше місце зайняв настінний розпис в Неаполі, друге — робота туніського художника в Єгипті, третє — мурал, намальований в Бельгії.

b215706538a0655c

Мурал в Неаполі

Український мурал «Лабіринт», який створив вуличний художник з Казані Рустам Qbic Салемгараев, зайняв четверте місце. Мурал намальований на будівлі за адресою вул. Дмитрівська, 62/20. Автор так прокоментував своє творіння: «Ця робота про те, як кожен з нас протягом усього життя вирішує ті чи інші завдання, шукає вихід з лабіринту проблем. Кожен з нас мандрівник і кожен дійде до пункту свого призначення».

Якщо ви згодні з тим, що це красотища, і потрібно обов’язково поїхати подивитися на нього — поділіться цією статтею в соціальних мережах, щоб не втратити адресу 🙂

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.