Компанія-забудовник може присвоїти за собою 12 га землі

56d1657b

24 березня 2016 відбудеться чергова сесія Гостомельської селищної ради Київської області. На цій сесії місцеві депутати планують роздати 12 га землі. Активісти стверджують, що під виглядом надання ділянок бійцям АТО, планується черговий дерибан землі Гостомеля в інтересах місцевої компанії-забудовника «Парк Таун».

Про це стало відомо від місцевих звернень активістів до Гостомельській громаді.

Активісти стверджують, що власник «Парк Таун» Василь Думен, який є постійним фігурантом будівельних скандалів, повністю контролює депутатів і працівників селищної ради, роздавши їм земельні ділянки в лісі, які він вкрав раніше і активно забудовує.

Також за їхніми словами, Василь Думен прикриває свої земельні махінації ім’ям першого заступника голови Київської ОДА Льва Парцхаладзе.

 

21_(16)

«Тепер депутати селищної ради змушені відпрацьовувати отримані ділянки і приймати незаконні рішення в інтересах не Гостомельській громади, а незаконного забудовника Василя Думена, який хоче заволодіти всіма землями Гостомеля. Василь Думен, захоплюючи все нові і нові ділянки і вирубуючи заповідні ліси, прикриває свою злочинну діяльність «дахом» — першим заступником голови Київської обласної державної адміністрації Львом Парцхаладзе. Цікаво, чи знає про це сам Лев? Василь Думен використовує депутатів селищної ради як маріонеток, закривши їм рот земельними ділянками. Інакше чому депутати селищної ради подарували компаніям Думена мільйони гривень, які він повинен був заплатити в бюджет селища як пайова участь. Кошти мали піти на розвиток селища та допомога малозабезпеченим, проте осіли в кишені Василя Думена », — йдеться в повідомленні.


У документі стверджується також, що на цей раз Думен руками депутатів хоче вкрасти у громади 12 га землі.

«Вони розробили схему, за якою ця земля планується виділятися АТОшнікам, хоча в результаті ділянки будуть об’єднані в єдиний масив та використані під чергову незаконну забудову Василя Думена. Тим же АТОшникам вони кинуть маленьку кістку, щоб просто-напросто закрити їм рот. Якщо вони зараз роздадуть цю землю з кінцевою метою забудувати її, то сотні наших односельчан, які воюють на Сході України, не зможуть отримати ділянки. АТОшників «розводять» дуже просто: виділяючи їм ділянки по 50 соток, за те, щоб потім вони віддали цю ділянку забудовнику Думену, вони нібито отримають квартиру, а натомість Думен отримає землю вартістю майже $ 4 млн. Однак, з огляду на, що 1 сотка землі коштує $ 3 тис., то ділянку кожного АТОшника коштує $ 150 тис, а Думен дає АТОшнікам лише 10% вартості землі. До речі, по 50 соток планують видати АТОшникам, які вже отримали земельні ділянки. Це ще раз підтверджує підставний характер цього землевідведення », — пишуть активісти в своєму зверненні.

На їхню думку, «ідейними натхненниками і лобістами схеми дерибану є депутати селищної ради Юрій Марчук та Ольга Смолянчук, які давно співпрацюють із забудовником, який роками був монополістом у справі забудови Гостомеля та вирубки лісів».

У Гостомелі вважають, що щоб зберегти землі громади та забезпечити рівномірний розподіл земельних ресурсів, необхідно накласти мораторій на виділення земельних ділянок до формування списків усіх пільгових категорій: АТОшників, інвалідів, чорнобильців тощо.

«Тому прикриваючись кількома АТОшникамі, які отримають по 50 соток землі, Василь Думен хоче кинути громаду на землю. Закликаємо Вас всіх прийти на сесію Гостомельської селищної ради, яка відбудеться 24 березня о 10:00 в приміщенні Гостомельської селищної ради, і не дозволити незаконному забудовнику Василю Думен разом з підконтрольними йому депутатами вкрасти у громади 12 га землі », — йдеться у зверненні.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.