Компанія Nike анонсувала нові кросівки HyperAdapt 1.0 (ВІДЕО)

nike_hyperadapt_title-696x328

Компанія Nike анонсувала нові кросівки HyperAdapt 1.0 (ВІДЕО) Компанія Nike, що займається виробництвом спортивного одягу і екіпіровки, анонсувала нові кросівки HyperAdapt 1.0, які по суті можна розглядати як «елегантне еволюційний розвиток» кросівок MAG Power Lacers, які ми могли бачити у другій частині кінотрилогії «назад в майбутнє» майже 30 років тому.

Якщо вірити тому, що написано на офіційному сайті компанії Nike, як тільки ваша нога поміщається всередину HyperAdapt 1.0, ваша ступня активує спеціальний сенсор, який автоматично зашнуровує кросівок. Силу шнурівки власник може налаштувати під себе за допомогою кнопок, розташованих по обидва боки кожного кросівка.

Раніше Nike вже демонструвала реальні самошнурующіеся кросівки Air Mag з фільму «Назад в майбутнє», кілька років лише демонструючи їх публіці і не випускаючи в продаж. Втім, компанія сама зазначала, що в масовий продаж подібне взуття випускати вона ніколи і не планувала. В кінці минулого року Nike подарувала новеньку пару Power Lacers Майкл Джей Фокс, яка гралася Марті Макфлая і носив такі кросівки в нашій улюбленій кінотрилогії. Пізніше навіть оголосила, що збирається випустити дуже обмежену партію таких кросівок, однак справа так нічим і не закінчилася.

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.