Максим Мельничук, під час свого візиту в Ірпінь, оглянув будівництво соціального житла для Воїнів Афганістану та АТО


147718001459519414

У рамках робочої поїздкі до Ірпеня голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук ознайомівся із ходом будівництва житлового комплексу, деокремі квартири будут віділені для ветеранів Афганістану та учасников АТО. Керівник області оглянувши об’єкт будівництва, обговоривши з місцевим керівніцтвом тутешні соціальні проекти и поспілкувався iз військовими.

Данний житловий комплекс, який складатиметься iз чотірьох багатоповерхівок, споруджується приватним забудовником. Для військових та родин загиблих тут виділять 25 соціальних квартир. Заселятимуться ветерани Афганістану, які воювали, а  такоже і на Донбасі, та родини загиблих бійців. Наразі підходить до завершення перша черга будівництва. Тут вже виділено для військових три квартири. Ще два будинки добудують до кінця цього року, а повністю завершувати житловий комплекс будуть до кінця місяця 2017 року.

«Подібні соціальні проекти є надзвичайно важливим для країни. Воїні, які захищають нашу териториальну цілісність та незалежність, мають отримати достойну нагороду за свій подвиг. Забезпечення житлом та земельними ділянкамі бійців АТО та родин загиблих є пріорітетним напрямком соціальної політики, запровадженої Президентом Петром Порошенком. І нині на прикладі Ірпеня ми бачимо, як ця політика може реалізовуватися на місцях», — прокоментував Максим Мельничук.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.