Психологи розкрили секрет успіху в кар’єрі і повсякденному житті

DSC09977-9787

Провідні фахівці реалізували кілька досліджень, після чого експерти змогли виявити кілька методів, які допомагають людині досягти успіху.

За словами психолога Лаури Вандеркам, новий проект, проведений командою науковців, дозволив лікарям знайти певні способи, які роблять чоловіків і жінок успішними не лише в кар’єрі, але і в сімейному житті.

Як стало відомо, в ході здійснення спостережень медики задіяли 133 представниці слабкої статі. Всі респонденти заробляли менше 100 тисяч доларів на рік.

Також фахівці повідомили, що жінки мали одного і більше дітей в родині. Команда експертів ретельно вивчала поведінкові реакції учасників досліджень. Після цього психологи склали цілий перелік рекомендацій, які допомагають людям досягати успіху.

Виявилося, що для поліпшення соціального становища в суспільстві дівчатам необхідно планувати свій день заздалегідь, щоб потім не приймати рішень в поспіху. Крім того, не слід зациклюватися на домашніх обов’язках і роботі. Психологи стверджують, що для нормального функціонування головного мозку необхідно виконувати фізичні вправи і спати близько 8 годин на день.

Науковці вважають, що такі рекомендації допоможуть досягти успіху не тільки дівчатам, але і хлопцям.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.