Розкрито найголовніший секрет жіночої привабливості

Женщина_и_машина...---

Якщо ви хочете скоріше зустріти свою любов, то наклейте сердечко на футболку. Віддають перевагу відкрито висловлювати свої емоції люди вважаються оточуючими більш привабливими.

Психологи часто рекомендують людям поводитися більш стримано на першому побаченні, якщо вони хочуть справити сприятливе враження на партнера. Але тепер виявилося, що дана тактика є помилковою. Дослідники з’ясували, що більше відкриті в проявах своїх емоцій люди розглядаються оточуючими, як найпривабливіші.

За іншими словами, якщо ви хочете знайти справжнє кохання, вам необхідно відмовитися від образу містичної, недоступною жінки, до серця які нібито так сильно хочуть пробитися чоловіки. Куди більше результату принесе відкрита, доброзичлива і гранично відверта манера поведінки, як стверджують психологи.

Вчені провели цілу серію тестів, під час яких добровольцем показували фотографії 6 жінок. Чоловіки повинні були оцінити, наскільки привабливими є ці жінки. Потім все дивилися відеозаписи, на яких жінки зображували страх, або печаль. Ці емоції також потрібно розпізнати, причому добровольців запитували, наскільки впевнені вони у своїх судженнях.

Нарешті, на останньому етапі добровольці знову оцінювали привабливість різних жінок. Чоловіки відповідали на питання про те, чи згодні вони познайомитися з цими жінками в реальному житті, і вийдуть чи з них розуміють, здатні почути свого партнера подруги. Ступінь привабливості також оцінювалася по невеликих фотографій кожної жінки на екрані комп’ютера.

В цілому, більшість добровольців досить легко впоралися з розпізнаванням емоцій. Однак чим очевидніша були ці емоції, тим більш привабливою здавалася жінка, яка їх висловлювала, навіть якщо зовні вона і поступалася за ступенем привабливості іншим жінкам.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.