Створено безпілотник на рідкому водні

a557e_15314_640x480

Одним з найбільших недоліків невеликих дронів є їх нетривалий час роботи. Квадролети і інші безпілотники працюють тільки від одного заряду акумулятора, якого часто бракує в кращому випадку на пару десятків хвилин.
Британська компанія Intelligent Energy створила квадролет, що працює на водневому паливному елементі. Таким чином, він зможе знаходитися в повітрі до двох годин без необхідності заправки. Це майже в 6 разів довше, ніж заряд акумулятора більшості невеликих дронів.
Що ще краще, заправляється паливний елемент дуже швидко. Для того, щоб залити стислий водень, потрібно всього кілька хвилин. Як відомо, акумулятори, накопичують електроенергію, можна заряджати не одну годину.
Спочатку творці дрона на водневому паливному елементі вважають, що він буде застосовуватися в сільському господарстві і картографії. Згодом вони сподіваються випустити і призначену для користувача версію — для повітряної зйомки і розваг на вулиці.

Андрей

One thought on “Створено безпілотник на рідкому водні”

  1. Это могло быть вызвано следующими причинами. Такие вывески достаточно распространены в качестве рекламных конструкций на фасадах торговых центров, но также могут размещаться и на фасадах обычных магазинов и в качестве интерьерной рекламы. Вывески С Новым годом: найдено 1 наименование. Посмотреть наши работы объемные буквы. Все прошло замечательно, что очень понравилось, могу отметить — когда возникают сложности, мастер настроен на решение задач, многие начинают ныть, когда что-то идет не так, а он молодец. Изготавливаются панель-кронштейны чаще всего в виде 2-х сторонних световых коробов либо композитных коробов с инкрустацией. В своей работе мы применяем индивидуальный подход к каждому клиенту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.