Сьогодні о 13:47 відбудеться затемнення Місяця

ДЛЯ-ПОСТА-С-ЛУННЫМ-ЗАТМЕНИЕМ

Місячне напівтіньове затемнення відбудеться 23 березня о 13:47 за київським часом. На території України затемнення не спостерігатиметься.

Сонце затемнення буде в 4 ° Овна, а Місяць — в 4 ° Терезів.

Всі місячні затемнення відбуваються під час повного місяця. У цей період емоції людей досягають своєї кульмінації і вимагають виходу.

Найважливіше правило в період затемнення — бути джерелом тільки позитивних думок і бажань. Виявляючи агресію, гнів і роздратування, ви шкодите собі, програмуючи саморуйнування. Дякуйте за все, що посилає вам доля, бажайте всім добра і миру і тоді побачите, що ваші думки творять ваше життя, а ви самі формуєте програму свого успіху.

В період місячного затемнення можна позбутися від психосоматичних причин багатьох захворювань, від шкідливих звичок — від залежності від куріння, алкоголю, ігроманії та інших видів залежності, а також — від комплексів і слабкостей.

За інформацією астрологів, місячне затемнення 23 березня для України і українців ставить акцент на вирішенні вопроов економічного виживання і прийняття необхідних реформ для стабілізації цієї сфери.

В результаті наукових досліджень вчені прийшли до висновку, про те, що в момент затемнення Земля переживає сильне збудження, планета як би вихлюпує в Космос накопичену енергію і її потенціал наближається до нуля. Потім Земля поступово набирає енергію, але з іншими параметрами, тобто наша планета відроджується в іншій якості. Те ж саме відбувається і з нами.

Перед затемненням ми підводимо підсумки прожитого, усвідомлюємо свій досвід і очищуємося, трансформуємо свої негативні мислеформи на знак вдячності і любов. А потім перероджуємося і вливаємо нову енергію в своє майбутнє, маючи можливість почати нове життя. Кожен з нас може, почавши з себе, привнести в цей чудовий світ частинку любові і вдячності і залишити цей дар своїм нащадкам.

Вплив місячного затемнення 23 березня найбільше проявиться в сфері любові і відносин, особистих або ділових.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.