Туристична компанія MINT Тravel вже в Ірпені !

Більшість мешканців нашого міста, які мали можливість завітати на Привокзальну площу,  вже мабуть мали можливість побачтити нову, якраву, вивіску туристичної компанії  — MINT Travel, яка нещодавно почала роботу у нашому місті.  Здивувалися і ми, коли завітали до цієї компанії  за адресою  Привокзальна площа 3.

DSC08062

Молода дівчина,  з усмішкою на обличі, залюбки розповіла нам про туристичну компанію Mint Travel, а також чемно і  по-європейскі, надала нам інформацію стосовно того, куди можна поїхати нам на відпочинок, вже найближчим часом  і за прийнятними цінами.  Пропозицій — безліч, більш аніж 100 000 і обладнати питання вашого відпочинку можна вирішити вмить і саме головне, що у нашому рідному місті Ірпені !

DSC08063

Ті,  хто мешкають на Привокзальній площі, можуть замовити собі відпочинок у будь -який куточок світу і хоч зараз, навіть  не знімаючи хатніх кімнатних тапців, а  просто завітавши до туристичної компанії — Mint Travel.

Для всіх інших, повідомляємо контакти компанії: місто Ірпінь, Привокзальна площа 3.

Тел: (044)- 331-01-77,  (066)-217-33-77,  (098)-217-33-77.

DSC08069

 

Андрей

One thought on “Туристична компанія MINT Тravel вже в Ірпені !”

  1. К вырезанной из картона букве или цифре приклеиваются сделанные на предыдущем этапе бумажные цветочки. Мы рады каждому заказу и охотно поможем подобрать эффективное решение для успешной рекламной кампании в пределах вашего бюджета. ���� �� ���������� �������� � ������ �� ����� BTL — ���������� ��������� ��������� � ���������� ������������ BTL-��������, ���������� event-�����������, ��� � ������-���������. В зависимости от сферы применения цветная широкоформатная печать делится на две категории: наружная реклама и интерьерная печать. Нарезать из листов бумаги разного цвета полосы шириной 6 мм. На дно формы необходимо положить марлю в качестве каркаса для увеличения прочности изделия и увеличения срока его службы. Широкоформатная печать фотографий в высоком разрешении, с точной цветопередачей. Изделия из салфеток приобрели популярность из-за их мягкости и привлекательного внешнего вида. На картоне следует нарисовать эскиз буквы, а затем вырезать. Напоследок скрученные полоски наклеиваются на бумагу вокруг буквы. Этот тип вывесок чаще всего используется в случаях, когда на фасаде здания одновременно с вывеской нужно изготовить и фриз.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.