Уряд США виділить $ 100 млрд на вивчення мозку

1457867565_1

Уряд США має намір виділити з федбюджета близько 100 млрд у.о. на вивчення людського мозку. Мета даного проекту — проаналізувати будову мозку і визначити його алгоритми для подальшого їх впровадження в штучний інтелект з надією на те, що незабаром роботи зможуть думати на рівні людини.

Вперше проект під назвою «Геном людини» був запущений американським владою в 80-х роках минулого століття. На той момент програма мала на увазі картування і секвенування всіх людських генів, як біологічного виду. Проект розраховувався на 10 -15 років. Спочатку ця програма викликала недовіру у багатьох скептиків, однак пізніше, як виявилося, вона змогла перетворити поняття генетики в науковий термін.

На сьогоднішній день уряд Білого дому планує вкласти 100 млрд у.о. в вивчення людського мозку для визначення його алгоритмів. Якщо вченим вдасться розібратися в цьому, то незабаром комп’ютери і роботи зможуть думати не гірше людей.

На вивчення подібного грандіозного проекту Агентство передових досліджень (IARPA), аналог більш знаменитого американського відомства з оборонних науково-дослідних розробок при Міноборони (DARPA), виділив близько 100 млн у.о. Метою нової програми для IARPA стане — вивчення штучного інтелекту на основі нейронних мереж (MICrONS).

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.