У жінок виявлений ген подружньої невірності

1384984195_1344714452_beautiful-girls-and-women-hq-421


Жінки значно частіше зважуються на зраду чоловікам, якщо вони мають в своєму організмі специфічний ген невірності. Таке відкриття зробили вчені з Університету Квінсленда в Австралії.

Йдеться про специфічний варіанті гена AVPR1A. Він, як стверджують вчені, відповідає за соціальну поведінку і сексуальну мотивацію. Дослідники виявили, що наявність цієї варіації гена у жінок активує процес «додаткового спарювання», який і спонукає представниць прекрасної статі шукати пригоди на стороні.

Варіанти комбінацій ген AVPR1A, як вже відомо науці, пов’язані з проміскуітетом і жорстокістю у тварин. У кожної людини є два види цього гена, отримані у спадок від кожного з батьків, так само як і можливі комбінації. Однак подібні варіації, як з’ясувалося, впливають тільки на жінок, а не на чоловіків.


В ході спостережень за 7 тисячами людей вчені з’ясували, що 6,4% жінок із загальної кількості зважилися піти на зраду. З них більша частина мала специфічний варіант гена. Дослідження підтвердило генетичну тягу жінок до пошуків додаткового партнера, як вважають вчені.
Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.