Японцями створений симулятор сексу в віртуальної реальності

1459863508_illusion-vr


Японські передові розробники створили систему для входу в віртуальну реальність для занять сексом. Нова іграшка створена для чоловіків і в комплект входять окуляри, штучні груди і фалоімітатор, а також костюм з рукавичками.

Японські науковці фахівці можуть не тільки вирощувати штучну шкіру, але і радувати чоловіків передовими технологіями і сексом у віртуальній реальності з максимальним задоволенням для всього тіла. Передові розробники довго сиділи над створенням системи віртуальної реальності для занять сексом, на даний момент ощасливити себе в інтимній близькості можуть тільки представники чоловічої статі, але фахівці працюють над жіночою моделлю.

Комплект виглядає вкрай скромно, в нього входить спеціальний костюм і рукавички, які стимулюють ерогенні і чутливі місця чоловічого тіла, штучні груди і фалоімітатор, але найголовнішим є шолом з окулярами Oculus Rift, які і становлять найбільший інтерес для користувачів. Саме вони переносять свідомість і транслюють в мозок картинки з еротичної гри Sexy Beach.

Розробники розглядають своє досягнення в благих ракурсах, коментуючи, що такі системи створюються для припинення зростання проституції. Але і безкоштовним такі задоволення назвати не можна, один комплект коштує близько 400 американських доларів і перша партія, яка була випущена недавно, була моментально розкуплена.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.