17 травня — Цей день в історії Ірпеня

Цього дня  — 17 травня  2015 року в Ірпені по вулиці 74-oї Стрілецької Дивізії тривали роботи з реконструкції цієї вулиці, де вже було прокладено перші метри тротуарної бруківки.

 У цей же день —  17 травня 2016 року,  також активно проходили роботи по реконструкції  вулиці Шевченка, де було знято більше десятка метрів асфальту біля колишнього кафе «Релакс». Одначасно, у цей день тривали роботи по створенню нового  парку, яки зараз має назву —  «Покровський», що у районі СМУ, а також у цей день велися роботи по прокладанню тротуарної бруківки по вулиці Грибоєдова в Ірпені, де  ваш покірний слуга, разом з хлопцями з помаранчевої команди мав вкластися в строк і виконати певний обсяг робіт.

Цього ж 17 дня травня в мерії нашого міста відбулася дуже бурхлива сесія ІМР, де обговорювали долю Центрального міського будинку культури і по закінченні якої було зроблено колективне фото у вишиванках, працівників нашого «Білого дому», комунальних підприємств, разом з депутатами ІМР та керівниками міста —  першим заступником мера Ірпеня —  Дмитром Христюком та очільником міста  — Володимиром Карплюком.

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.