2 червня — «Цей день в історії Ірпеня»

Вітаю вас друзі у нашій рубриці  «Цей день в історії Ірпеня».

Саме цього дня, — 2 червня 2015 року в Ірпіньському історико-краєзнавчому музеї відбулася виставка під назвою: «Лиш той, хто пізнав, бути вчителем гідний» , де було представлено виставку робіт Миколи Реріха і поєзію  Данила Кулиняка.

У  2 день  червня 2016 року відбулося відкриття Ірпінського міського центру медико-санітарної допомоги, що по вулиці Северинівській 105-к в Ірпені, який урочисто відкрив очільник Ірпеня — Володимир Карплюк.

 У цей де день 2 червня 2016 року сталася, ще одна знакова та історична подія у нашому місті. Буквально протягом одного дня,  було заасфальтовано вулицю Гагаріна в Ірпені.

  Цікаво, що попереднього дня,  1 червня,  у нашому місті було зроблено капітальний ремонт і  повністю заасфальтовано вулицю Грибоєдова. Можна з впевненістю сказати, що  такий темп по асфальтуванню Ірпінських вулиць є рекордом для міст України !  Хоч і не скромно, але приємно констатувати, що автор цих рядків, ваш покірний слуга,  не тільки фільмував цю історію, але й особисто долучився до роботи по оновленню цих вулиць — :).

Також цього дня, 2 червня 2016 року,  до парку «Покровського», де активно велися роботи по його будівництву, було завезено перші скульптури виготовлені з дерева, які і зараз прикрашають цей парк у нашому місті у районі СМУ.

Активно велися роботи цього 2 дня червня  і на  головній вулиці міста Шевченка, де тривала велика Ірпінська перебудова, а також і по вулиці Алієвої, де саме 2 червня активно розпочалися роботи з прибирання мафів.

2 червня 2017 року в Ірпіньскому історико-краєзнавчому музеї з нагоди 100 річного ювілею,  пройшла виставка робіт Федіра Колесніченка.

Сьогоднішній день 2 червня 2018 року також увійде в історію нашого міста, де вже з самого ранку,  розпочнуться заходи, які проходять у нашому місті в рамках фестивалю «IRPINKIDSFEST — 2018», а вже з 17.00 і до 21.00, — на головній площі міста,  відбудеться святковий гала-концерт з участю іменитих зірок української естради.

У сусідній Бучі сьогодні також відбудеться подія, яка увійде в історію не тільки міста, але і Київщини !  Вже з самого ранку місто Буча приймає спортсменів з усієї Київської області,  де об 11.00 розпочнеться урочиста церемонія відкриття «Олімпійського дня» !

Отож, бажаємо мешканцям та гостям нашого міста  веселого та насиченого на події  дня —  2 червня !

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.