2 травня — «Цей день в історії Ірпеня»

Саме в цей день,  2 травня в Ірпені,  у сквері біля Ірпінської міської ради, який наш земляк Валерій Гуменюк  вже не один рік наполягає, аби його назвали на честь нашого уславленного художника Сидорука,  цілий день висаджували молоді дерева, які вже сьогодні можна побачити у всій своїй красі, а поруч з ІМР, в цей же час,  голова нашого КП «Ірпіньзеленбуд» Ольга Романівна Олійнич поралася зі своїми колегами над благоустроєм ділянки  бвля ІМР, де вона власноруч висаджувала квіточки та зелені насадження, а її колеги фарбували лавочки  патріотичним — жовто-блакитним кольором.  До речі, рівно через рік у цей день 2 травня 2015 року,  по вулиці Шевченка в Ірпені розквітло молоде деревце магнолії.

 У свою чергу, наш, на той час, ще молодий та підтянутий головний редактор «Зорі Приірпіння» — Олександр Григорович Наказненко  швиденько пройшов цю толоку біля міськради, поспішаючи чи на побачення чи на зустріч з потенційним інвестром, який пообіцяв гроші на друк «Зореньки».

 

У цей же день  2014 року в Ірпінській Біблейній Церкві проходив футбольний турнір серед юнаків 2005-07 років народження, який організував наш тренер Валентин Петрович Лисов разом з його вихованцем Ігорем Марунчаком, де паралельно гравці з команди  депутата ІМР «Аркадія Кобринця» організували вітртульний футбольний турнір з компютерних ігор.  По закінченню турніру, який проходив за підтримки НОК України відбулося урочисте нагородження команд.

 

2 травня 2015 року розпочався капітальний ремонт по вулиці Капітана Зайцева в Ірпені, а на вокзалі відкрився ювелірний магазин «Золотий Вік».

Цього ж дня у Ворзелі пройшов календарний матч 1 ліги чемпіонату Києво-Святошинського району між командами «Ворзель» у складі якої більшість гравців випускники нашої ірпінської ДЮСШ та команди «Зеніт» з Петровського, яка мінімально перемогла у цій грі 1:2.

Також цього дня  — 2 травня 2015 року в Ірпені,  на єдиному тоді,  синтетично- зеленому,   спортивному майданчику у нашомі місті, що у школі № 12,  відбулися спортивні  змагання   присвячені пам’яті «Героям Небесної Сотні», які зібрали чимало спортсменів нашого міста.

2 травня 2016 року розпочалася реконструкція вулиці Гагаріна в Ірпені, яка згодом,  буде буквально за один день покрита свіжесеньким асфальтом. А також цього дня тривали роботи по розфарбуванню «Книжкового муралу» біля ІМР по вулиці Словєянській та активно велися роботи у «Парку Покровському».

 

 

2 травня 2017 року по вулиці Ленінградській в Ірпені відкрився ще один магазин у нашому місті торгової мережі «АТБ», який у рекордно короткі строки — 2 місяці і 9 днів  був збудований і «втиснувся» на площі, поруч із супермаркетом «Фуршет». Перші відвідувачі, які зробили покупки на суми більше 100 грн. мали можливість отримати подарунки  від «АТБ» у вигляді прод. пайка.

 

Також,  цього дня,  наша команда «Ірпінь-Чемпіон» проводила на своєму домашньому  стадіоні «Чемпіон»  календарну гру чемпіонату «Бучанської об’єднаної територіальної громади» проти команди з Бучі.

 

2 травня 2018 року в Ірпені продовжилися роботи по оновленню  вулиці Авіаконструктора Антонова та  вулиці Соборної в Ірпені, а також цього дня зупинилася робота Ірпінського водограя на Центральній площі міста Ірпеня, який попрацював буквально декілька днів, а вже вчора з вечора припинив свою роботу. Мабуть треба  зробити якісь привентивні міри від імені влади міста та попередити Муніципальну варту міста, аби вона не дозволяла дітям затикати струмочки водограя руками та ногами, коли вони бавляться водою водограя. Вже вчора увечері можна було побачити, як  наш водограй ледь дзюрчить і відчувався збій у роботі системи з підсвіткою та подачи води.

Ось саме таким був другий день травня у нашому місті Ірпені !

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.