• Андрей
  • 04.07.2020
  • Комментарии к записи 3 тур чемпіонату Київської області з футболу: «Кудрівка» (Ірпінь) -«Джуніорс» (Шпитьки) — 1:1 отключены

Cьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» відбулася календарна гра 3 туру чемпіонату Київщини з футболу серед аматорів, де зустрічалися команди «Кудрівка» (Ірпінь) та «Джуніорс» (Шпитьки).

У першому таймі футболісти «Джуніорса» першими відкрили рахунок у цій грі, де на 15 хвилині відзначився Олександр Стеценко.

Ірпінчани у свою чергу у першій половині гри створили чимало гострих моментів, яких би вистачило вже за 45 хвилин гри вирішити долю поєдинку, але на перерву команди так і пішли за рахунку 1:0.

Лише під занавіс другого тайму ірпінчанам все ж таки вдалося дотиснути оборону команди «Джуніорс» і забити гол.

Після проходу по правому флангу і навісу у штрафний майданчик Павло Щедрясов чудовим ударом головою вколочує м»яч у сітку воріт і рахунок на 88 хвилині гри стає 1:1, який до фінального свистка так і залишився незмінним.

Вже завтра. 5 липня, о 13.00 на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» відбудеться гра чемпіонату Києво — Святошинського району з футболу у групі «А», де футболісти «Кудрівки» у другому турі прийматимуть команду ФК «Гостомель».