9 речей, які заважають виспатися


Повноцінний якісний сон ночами забезпечує міцне здоров’я і заряд бадьорості.

 

Ось 9 речей, які не слід робити, якщо ви хочете виспатися.

Кава

Вдень на роботі так хочеться підбадьоритися за допомогою чашечки міцної кави, але цей напій перешкодить вам добре виспатися. Справа в тому, що кофеїн впливає на сон навіть за 6:00 до ліжка.

Телефон

Багато людей в ліжку продовжують спілкуватися по телефону або відправляти SMS, але електронні девайси порушують циркадні ритми і не дають нормально спати. Якщо ви вже лягли в ліжко, то приберіть подалі телефони та планшети.

Алкоголь

Дехто вважає, що в одному келиху вина перед сном немає нічого поганого, але дослідники з’ясували, що алкоголь порушує якість фази швидкого сну, що не дає спати покладені 7-8 годин.

Сіль

Вживання солоних продуктів ночами, включаючи горішки і чіпси, а також піцу, викликає спрагу. Якщо ви перед сном випили багато води, то вночі доведеться часто відвідувати туалет, а це не дозволить добре виспатися.

Їжа

З’їсти що-небудь значне перед відходом до сну — дуже погана ідея. На травлення нашому організму потрібно багато енергії, і мозку просто важко перемикатися. Останній прийом їжі необхідно здійснювати за два-три години до сну.

Таблетки

Багато засоби від застуди та грипу містить псевдоефедрин — ліки, які зберігає наш рівень енергії і не дає відключитися. Якщо ви хочете розслабитися і заснути, то пийте ці ліки вранці.

Спорт

Заняття спортом необхідно припинити за 3:00 до відходу до сну — вони збільшують температуру тіла і ускладнюють розслаблення.

Робота

Чим би ви не були зайняті, робота почекає до ранку. Пізні навантаження стимулюють мозок, викликаючи небажаний стрес, а він найменше потрібен при відході до сну.

Тварини

Якими б милими були ваші вихованці, не слід спати з ними в одному ліжку. Справа в тому, що кішки і собаки часто будять своїх власників, що знижує якість сну.

 

 

2d46862af829c32632082d0714961cb7a26b75e1

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.