Благодійний аукціон живопису в Ірпені

Приємно було сьогодні завітати до Ірпінського історико-краєзнавчого музею, де  зараз проходить Ірпінський благодійний аукціон живопису,  де виставлені експонати картин, які  за два тижні, — 24 лютого,  будуть представлені  на аукціоні в НУДФСУ в Ірпені.

Помилуватися роботами художників нашого краю та майстрів пензля з багатьох областей України має можливість кожен,  відвідавши наш музей  в центрі міста, що по вулиці Шевченка.

Відверто кажучи сьогодні суто спонтанно потрапив на виставку і навіть і не сподівався, що матиму можливість  побачити  стільки знайомих людей та друзів.

Вже при вході до музею зі щирою посмішкою чемно вітає директор музею Анатолій Зборовський, який разом з пані Тетяною Ледньовою з радістю запрошують відвідати виставку.

Згодом подивитися на художні експонати завітала ї Голову координаційної громадської ради нашого міста — Тетяна Логовська разом з поважними гостями з Грузії, — депутатом з грузинського міста Горі паном Зазою та його старшим другом, якого він по-приятельські називає «Владика», — паном Мельхіседеком,   які приїхали до нашого міста для встановлення дружніх зв’язків і обговорення питань щодо подальшої співпраці між містами Горі та Ірпенем.

Буквально за десять хвилин до музею завітала і наша талановита та обдарована від Бога жінка — Вікторія Козак, яка з відкритим серцем та випромінюючою посмішкою швидко встановила дружні відносини з нашими грузинськими гостями і вже за мить знайшла спільну мову за роялем видаючи свої власні пісенні шедеври.

Відверто кажучи важко описати словами ту невимушену  дружню атмосферу, яка панувала сьогодні у  нашому краєзнавчому музеї протягом кількох годин, учасники якої,  спонтанно зустрівшись,  ще довго не могли розійтися  після оглядин виставки, продовжуючи бесіду на цікаві для кожного теми.

Давненько не було таких приємних зустрічей у нашому музеї, як сьогодні, але рік тільки розпочався і попереду ще багато заходів,  то ж  будемо вірити, що і надалі у музеї буде панувати така тепла, дружня аура !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрей

One thought on “Благодійний аукціон живопису в Ірпені”

  1. Все будет зависеть от габаритов и количества, сложности используемого шрифта, материала и загрузки нашего производства. Введите текст, который вы видите на картинке, для того, чтобы вернуться к работе с сайтом. Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных. Стоимость монтажа объемных букв будет зависеть от высоты размещения, материала стены, удаленности от МКАД и габаритов самой рекламной конструкции. Вы попали сюда, вероятно, потому что с вашего ip адреса было сделано слишком много запросов к сайту за единицу времени. Иллюстрация доступна для скачивания в высоком качестве с разрешением до 5000×5000 и в формате EPS. Чем сложнее шрифт(или есть большое количество мелких световых деталей), чем меньше срок изготовления, тем цена на буквы будет выше. Минимальная стоимость выезда монтажной бригады 4500руб. Введите текст, который вы видите на картинке, для того, чтобы вернуться к работе с сайтом. Как правило средний срок изготовления составляет 5-7 рабочих дней.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.