Блискуча перемога ірпінської «Кудрівки» над командою «Бровари — Легіон» — 9:0

• Андрей
  • 04.11.2020
  • Комментарии к записи Блискуча перемога ірпінської «Кудрівки» над командою «Бровари — Легіон» — 9:0 отключены

Сьогодні на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбулася пропущена гра 18 туру чемпіонату Київської області з футболу, де місцева «Кудрівка» приймала на своєму полі команду «Бровари — Легіон».

Цікаво, що цю гру довірено було обслуговувати головному арбітру, яка була представницею прекрасної статі та рефері ФІФА, — Катерині Усовій, якій допомагали лайнсмени Володимир Горянський та Владислав Волинець. Спостерігачем арбітражу був досвідчений Вадим Шельменко, який, до речі, свого часу виступав у складі ірпінського «Динамо».

Наші футболісти вже на 5 хвилині гри, після чудової проведенної комбінації, першими відкривають рахунок у цьому матчі, де відзначився Володимир Зубашівський, який вже через 18 хвилин, робить дубль — 2:0.

Наші футболісти вдало контролювали м’яч і хід подій на полі, час від часу дуже гостро атакували, створюючи загрозливі моменти у воріт суперника і створили чимало гольових моментів у першому таймі, але лише на 33 хвилині гри вдалося побачити третій м’яч у сітці воріт суперника, де відзначився Андрій Порохня.

У другому таймі, підсилити гру своєї команди, на поле вийшов Роман Солодаренко, — граючий президент клубу «Кудрівка», який в одній з атак, на 58 хвилині гри завершує атаку своїх партнерів, проштовхуючи м’яч у ворота броварчан і рахунок стає 4:0.

Присутність на полі президента клубу і його гол, придали гравцям «Кудрівки» впевненості і активності у нападі, який не витримав захист суперника.

Так, вже на 65 хвилині відзначається Сергій Третяк, на 71 хвилині Роман Солодаренко вже робить дубль у цій грі, а згодом, через хвилину Валентин Круковець, Дмитро Кулик (79) і знову Валентин Круковцець, на 87 хвилині теж робить дубль, і у підсумку рахунок гри стає 9:0 ! ! ! .

У гостей був реальний шанс скоротити рахунок у цій грі на 84 хвилині, але Сергій Дмитренко не зміг реалізувати пенальті, який витягнув з кута наш воротар, який відмінно провів цю гру.

Отож, блискуча перемога ірпінської «Кудрівки», яка продовжує впевнено лідирувати у чемпіонаті Київщини, маючи 43 очки.

Вже в наступних трьох турах, що залишилися, ірпінчанам потрібно набрати 4 очки, аби стати чемпіонами Київщини.

Наступна гра «Кудрівки» відбудеться вже в цю суботу у Фастові проти команди » Динамо».

Тому, побажаємо нашим футболістам успішної гри, до якої треба також відповідально підійти, незважаючи на те, що їх суперник є аутсайдером чемпіонату.