Виїздна нічия «Кудрівки» з присмаком перемоги

• Андрей
  • 24.10.2020
  • Комментарии к записи Виїздна нічия «Кудрівки» з присмаком перемоги отключены

Сьогодні відбулася гра 19 туру чемпіонату Київської області з футболу, де футболісти «Кудрівки» грали на виїзді проти команди «Юніор» з Макарова і у підсумку, бойова нічия з рахунком 1:1.

Гості першими відкрили рахунок у цій грі, де відзначився Шалон на 61 хвилині, а вже згодом, через дві хвилини, наші футболісти зрівняли рахунок з пенальті, після порушення у карному майданчику.

Пенальті чітко реалізував Щедраков.

Незважаючи на нічию, наша команда «Кудрівка» продовжує лідирувати у чемпіонаті Київської області з футболу, маючи 37 очок.

На другому місті йде команда «Межигір’я» з Нових Петрівців, які після сьогоднішньої поразки «Денгоффу» з Денихівки — 2:1, має 35 очок, як і команда «Джуніорс» (Шпитьки), яка посідає 3 місце.

Наступна гра «Кудрівки» відбудеться у суботу 31 жовтня на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені проти команди «Сокіл» з Михайлівської — Рубежівки.