Cьогодні українські користувачі Фейсбук піддалися атаці вірусу.

DSC07772Протягом двох останніх днів в європейських країнах та Америці користувачі соцмережі Фейсбук піддавалися атаці вірусу, хвиля якого докотилася вже й до нашої країни. Як розпізнати його?

Припустимо, вам прийшло повідомлення про нову публікації вашого друга в Фейсбуці, де він вас зазначив. Публікація містить відео, де ви нібито можете побачити фото тегнувшего вас користувача соцмережі. Відео відішле вас на сайт, який встановлює на браузері розширення. На даний момент відомо, що розширення встановлюється на Chrome, але не виключено, що те ж саме може бути зроблено і з іншими браузерами.

Якщо ви використовуєте Chrome і клацніть по відео, то досить імовірно, що почнеться розсилка ваших повідомлень, заражених вірусом, іншим користувачам.

Позбавлення від вірусу можливо наступним чином. Відкриваєте диспетчер задач і одночасно закриває всі підозрілі процеси. Потім відкриваєте список всіх встановлених у вас розширень і видаляєте всі підозрілі: припустимо, April First Prank Toolkit.

Це не все. Пости, в яких ви тегнули друзям, особисті повідомлення і всі незрозумілі і непотрібні вам додатки також підлягають обов’язковому видаленню.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.