Цей день в історії Ірпеня — 18 квітня

Саме сьогодні, 3 роки тому — 18 квітня 2014 року на Привокзальній площі в Ірпені розпочалися дорожні  роботи по асфальтуванню прибудинкової території напроти компанії «Best».  Терпець Олексія Зіневича — керманича цієї компанії  увірвався і він не став чекати  допомоги від міста, яку обіцялися роками.

За власні гроші він облаштувати цю  занедбану роками територію у центрі нашого міста, де постійно, після дощу, була велика калюжа і постелив під ноги нашим мешканцям міста свіжесенький асфальт. Що й казати,  вчинок, який гідний прикладу і наслідування і увійшов в історію  нашого міста !

У цей день  18 квітня 2015 року в ДЮСШ міста Ірпеня активно велися роботи по оновленню спортивних майданчиків і як ми з вами можемо бачити сьогодні, спортивна школа нашого міста є просто взірцева і як прийнято зараз казати, — Європейського рівня.

Рівно рік тому,  18 квітня 2016 року в Ірпені  на багатьох вулицях нашого міста, а особливо в центрі міста,  розпочалася широкомасштабна реконструкція. Саме сьогодні, рік тому, було презентовано оновлену вулицю Калініна, яка тепер має назву Кулиняка.

У цей же день активно тривали роботи і у Парку Покровському, який, як ми бачимо сьогодні, став окрасою  Ірпеня  і сотні мешканців району СМУ  мають можливість кожного дня відпочивати з сім’ями і дітками у цьому парку.

Саме в цей день, на вулицях Грибоєдова та Гагаріна  одночасно велися роботи по підготовці тротуарів, де згодом з’явилися пішоходні дороги з бруківки.

По вулиці Центральній в цей день рік тому, «латали»  і приводили до ладу дорогу у районі автовокзалу.

Ось таким був день 18 квітня у нашій історії Ірпеня !

 

 

 

 

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.