Центрам адмінпослуг Київської області не вистачає приміщень і адміністраторів

561cafade2dd9

Центрам адміністративних послуг (ЦНАП) Київської області не вистачає кадрів і якісних приміщень. Три райони Київської області досі не створили власні центри адмінпослуг.
Про це розповів під час засідання колегії Київської ОДА 2 липня в.о. начальника департаменту економічного розвитку і торгівлі Дмитро Берулава.

«У більшості центрів адмінпослуг на Київщині працює 2-4 штатних одиниці. Виняток становить центри Васильківській, Києво-Святошинської, Фастівської РДА (по 8 співробітників). При міськвиконкомах. — У Білій Церкві (24 адміністратора і в Бучі (11) Загальна проблема по Київській області — обмежена кількість співробітників місцевих державних адміністрацій що не дозволяє призначити досить адміністраторів», — зазначив Дмитро Берулава

Крім того, кілька центрів, створених при РДА та виконкомах, не відповідають вимогам по площі свого помешкання. Зокрема, загальна площа повинна складати не менше 50 кв. м для РДА та 70 кв. м в містах обласного значення.

«Станом на 29.06 не відповідають вимогам приміщення ЦНАП Бородянської, Броварський, Згурівській, Кагарлицької, Києво-Святошинської, Макарівської, Сквирської, Таращанської, Яготинської і Тетіївської РДА. При міськвиконкомах — в Березані, Обухові, Переяслав-Хмельницькому, Славутичі та Фастові «, — розповів Дмитро Берулава.

Найкращими центрами, за даними департаменту економрозвитку, визначені центри в Фастівської, Вишгородської, Васильківській, Бориспільської райдержадміністраціях, а також в меріях Бучі, Ірпеня, Білої церкви та Броварів. Найгірші — Броварський, Макарівської, Бородянської, Згурівській, Тетіївської, Таращанської, Сквирської, Яготинської РДА, а також Переяслав-Хмельницького, Ржищівського, і Славутицького міськвиконкомів.

Крім того, в Київській області досі не завершили процес організації виконання повноважень у сфері реєстрації майна та бізнесу 3 РДА — Згурівська, Макарівська і Переяслав-Хмельницька.

Андрей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.