Чемпіонат БОТГ з футболу — 15 тур: «Чемпіон» Ірпінь — «Зірка» Ворзель — 7:2

17 — 18 серпня відбулися матчі 15 туру чемпіонату БОТГ з футболу.

Так, на Центральному міському стадіоні Чемпіон» в Ірпені наша місцева команда «Чемпіон» приймала команду «Зірку» з Ворзеля.

Матч завершився переконливою перемогою ірпінської команди «Чемпіон» — 7:2, хоча лік своїм м’ячам господарі майданчика розпочали лише на 29 хвилині гри, на що гості вже через десять хвилин змогли відповісти голом і зрівняти рахунок.

Не пройшло і хвилини, як ірпінчани знову виходять вперед, а буквально на останній хвилині гри «чемпіони» забивають і третій м’яч.

На початку другого тайму, на 53 хвилині гри, ворзельці скорочують рахунок — 3:2 і цей гол у дебюті другої половини настільки розлютив ірпнчан, що вони мобілізувавши свої зусилля до кінця гри проводять чотири м’ячі і у підсумку — 7:2 і впеврнена перемога футболістів з Ірпеня.