• Андрей
  • 01.05.2021
  • Комментарии к записи Чемпіонат Київської області з футболу. 5 тур. «Кудрівка» (Ірпінь) — «Калинівка»- 2:0 отключены

Сьогодні в Ірпені на стадіоні «Чемпіон» пройшла календарна гра чемпіонату Київської області з футболу у вищій лізі, де футболісти місцевої «Кудрівки» приймали на своєму полі команду «Калинівка» і здобули перемогу з рахунком 2:0.

Футболісти «Кудрівки» перший свій гол забили у другому таймі на 55 хвилині гри і лише на останній хвилині їм вдалося поставити точку над «і» у цій зустрічи — 2:0.

Переглянути цей матч можна ще раз, завітавши на клубний канал футбольного клубу «Кудрівка» на ютюбі за наступним посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=M2yBHlPQZk0