• Андрей
  • 19.09.2021
  • Комментарии к записи Чемпіонат Києво-Святошинського району. 5 тур. Суперліга: «Джуніорс» (Шпитьки) — «Кудрівка»(Ірпінь) -1:2 отключены

Сьогодні відбувся матч 5 туру чемпіонату Києво-Святошинського району з футболу у Суперлізі, де футбольний клуб «Кудрівка» з Ірпеня грав на виїзді проти команди «Джуніорс» зі Шпитьок.

Наші футболісти відмінно провели гру, відкривши та подвоївши рахунок у першому таймі, на що господарі, відповіли лише одним голом під занавіс першого тайму і у підсумку рахунок 2:1 на користь наших футболістів.

Вітаємо команду «Кудрівка» і її президента Романа Солодаренка з перемогою у цьому матчі !