• Андрей
  • 30.08.2020
  • Комментарии к записи Чемпіонат Києво — Святошинського району. 9 тур. «Сокіл» (Михайлівська — Рубежівка) — «Кудрівка» (Ірпінь) — 2:2 отключены

Сьогодні 30 серпня на стадіоні в Михайлівській — Рубежівці відбулася гра 9 туру попереднього раунду у групі «А», чемпіонату Києво — Святошинського району, де наша друга команда «Кудрівки» з Ірпеня грала проти місцевого «Сокола»

Наші футболісти першими відкрили рахунок у цй грі, але до перерви, на жаль, не змогли втримати перевагу і пропустили два м’ячі.

У другому таймі нашим хлопцям вдалося зрівняти рахунок у грі, хоча була можливість і перемогти у цій зустрічи, але у підсумку бойова нічия — 2:2 і видовищний поєдинок, який сподобався глядачам.

Ця нічия не дала можливості нашій команді обійти команду «Сокіл» з Михайлівської — Рубежівки у турнірній таблиці чемпіонату, де ірпінчани зараз посідають третю сходинку з 18 очками.

«Сокіл» з Михайлівськкої — Рубежівки має 20 очок і лідер цієї групи SК «Гатне», який переміг сьогодні команду «Вишня» з Вишневого 2:1, має вже 24 очки.

Чемпіонат триває, тому не будемо опускати руки, а продовжуємо боротися за чемпіонство !