• Андрей
  • 05.07.2020
  • Комментарии к записи Чемпіонат Києво — Святошинського району з футболу. 2 тур. «Кудрівка» (Ірпінь) — ФК «Гостомель» — 7:1 отключены

Cьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбулася календарна гра 2 туру чемпіонату Києво — Святошинського району з футболу у групі «А», де футболісти «Кудрівки» з розгромним рахунком 7:1 перемогли команду ФК «Гостомель».

Початок гри не передвіщав, що ця гра буде такою гольовою і футболісти ФК «Гостомель» вельми пристойно трималися до першого пропущеного голу з пенальті, який придав ірпінчанам психологічної впевненості, які змогли налаштуватися на свою притаманну гру у нападі та ще тричі відзначитися у перші 45 хвилин.

У другому таймі футболісти «Кудрівки» не зупинилися на досягнутому і продовжили лік своїм голам, яких спромоглися забити 7 і на будь-який самак.

Гостомельчани ж, у свою чергу, мали можливість «розмочити» рахунок у грі наприкінці зустрічи, при пробитті пенальті, але відмінно зіграв голкіпер ірпінчан Соботюк, який до речі, став автором першого голу своєї команди, майстерно пробивши пенальті.

І можливо нашого голкіпера можна було б назвати кращим гравцем сьогоднішнього матчу, аби на останній хвилині гри він зміг би потягнути м’яч, який пострілом метрів із 40 був посланий йому «за комірець» і під саму перетинку, від якої «кулястий» пересік лінію воріт. У підсумку рахунок гри — 7:1 !

Сьогодні у нашій групі «А» вже проведено два поєдинки і відомі результати таких ігор: SC «Гатне» з великим рахунком переміг футболістів гостомельського «Факелу» — 4:0, а команда «Вишня» з Вишневого програла на своєму полі «Прогресу» з (Крюківшини) — 1:2.

О 18.00 «Сокіл» з Михайлівської — Рубежівки прийматиме на своєму полі футболістів з ФК «Київ».

У групі «В», де виступає у цьому чемпіонаті ще одна команда з Ірпеня — «Ліневич Груп», на жаль, сьогодні поступилася на виїзді футболістам «Софії» із (Софієвської — Борщагівки) — 3:1.

Вболіваємо за наші футбольні команди з Ірпеня у цьому чемпіонаті — разом !