• Андрей
  • 27.06.2021
  • Комментарии к записи Чемпіонат Київо-Святошинської ліги, Ірпінська зона. 7 тур. «Кудрівка» (Ірпінь) — «Факел» (Гостомель) — 5:1 отключены

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся клендарний матч чемпіонату Київо-Святошинської ліги, в Ірпінській зоні, де місцева «Кудрівка» здобула переконливу перемогу над командою «Факел» з Гостомеля — 5:1.

Вже в першому таймі господарі майданчика забили 4 м’ячі, які фактично вирішили долю матчу.

У другому таймі обидві команди обмінялися голами і у підсумку перемога ірпінської «Кудрівки» з рахунком 5:1.

Ця перемога зміцнила лідерські позиції ірпінчан у цьому чемпіонаті ( 7 ігор і 19 очок, де також, ще дві команди з Ірпінського регіону «Сокіл» з Михайлівської — Рубежівки та «Ліневич Груп» (Ірпінь) у трійці лідерів чемпіонату.

Вже завтра, 28 червня о 17.00, на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені, відбудеться матч на Кубок Київщини з футболу між командами «Кудрівка» (Ірпінь) — «Колос» (Пустоварівка).

Поєдинок обіцяє бути цікавим, тому запрошуємо любителів футболу нашого міста на цей двобій найкращих футбольних колективів Київської області !