• Андрей
  • 12.07.2020
  • Комментарии к записи Чемпіонат Київщини з футболу. 4 тур. «Колос» (Пустоварівка) — «Кудрівка» (Ірпінь) — 1:2 отключены

Приємна новина прийшла вчора з Пустоварівки, де футболісти ірпінської «Кудрівки» у матчі 4 туру чемпіонату Київської області з футболу, проти лідера нинішньої першості, перемогли команди «Колос» з рахунком — 1: 2.

За твердженням очивідців цього поєдинку «Битва при Пустоварівці» проходила на вельми пристойномі рівні, не чим не поступаючись класом команд майстрів — професіоналів, де під пекучим Сквирським сонцем заблескотів талант нашого «золотого футболіста», — кращого бомбардира минулорічної першості — Артема Грищенка, який завжди допомагає команді здобувати вагомі перемоги у відповідальних матчах. Так, сталося і вчора у Пустоварівці, де на 35 хвилині гри він відкрив лік своїм голам у цьому сезоні, завдячуючи партнеру по команді — Третяку, який вдало асистував йому протягом гри.

І незважаючи на те, що футболісти «Колоса» домінували на полі і спромоглися завдячуючи голу Старогородського на 52 хвилині гри зрівняти рахунок, наші футболісти, як завжди проявили свою волю до перемоги і бійцівській характер гри і переломили хід поєдинку, де знову, під занавіс гри, на 82 хвилині, відзначився наш кращий форвард Артем Грищенко.

У підсумку, така важлива перемога нашої команди, яка виводить ірпінчан з 10 очками на перше місце у турнірній таблиці чемпіонату Київської області. Далі, на другому місці, йде «Асканія-Флора» (Калинівка) — 9 очок і на третьому місці — «Колос» (Пустоварівка) — 7 очок.

Вітаємо футболістів, тренерів та керівництво клубу !

Вперед «Кудрівка» ! Так тримати і обертів не збавляти !

Результати інших поєдинків 4 туру мають такий вигляд:

АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — ДЕНГОФФ (Денихівка) — 2:1

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 2:1

ДИНАМО (Фастів) — СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) — 2:4

ДЖУНІОРС (Шпитьки) — ДЕСНА (Погреби) — 1:1

ЮНІОР (Макарів) — БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — 2:0

Наступні матчі вже 5 туру чемпіонату Київської області з футболу відбудуться у суботу 18 липня, де зіграють «Юніор» ( Макарів) — «Асканія — Флора» (Калинівка), «Денгофф» (Деніхівка) — «Джуніорс» (Шпитьки), «Беркут-Легіон» — «Сокіл» (Михайлівська-Борщагівка), «Десна» ( Погреби) — «Колос» (Пустоварівка), «Межигір’я» (Нові Петрівці) — «Динамо» (Фастів), та «Софія» (Софіївська-Борщагівка) — «Кудрівка» (Ірпінь).