Чемпіонат Київщини з футболу — 6 тур: МЕЛІОРАТОР (Буча) — КУДРІВКА (Ірпінь) — 2:0

Cьогодні на стадіоні «Ювілейний» у Бучі відбулася центральна гра 6 туру чемпіонату Київщини з футболу між командами «Меліоратор» Буча та нашої ірпінської «Кудрівки».

Нинішній лідер чемпіонату Київщини «Меліоратор» свій матч на домашній арені проводив за чудової, сонячної погоди і були всі підстави говорити, що команда матиме перевагу у цій зустрічи, але перші 45 хвилин гри завершилися нульовою нічиєю і бучанці не показали тої гри, яку чекали від неї вболівальники на трибунах, не створивши у першій половині навіть серйозних гольових моментів.

У свою чергу ірпінчани мали декілька можливостей для взяття воріт, але не вистачило майстерності  на завершальній стадії атаки, де слід також відзначити і надійну гру воротаря господарів, яка не давла можливості кулястому пересікти лінію воріт.

Лише під кінець другого тайму бучанці змогли  налагодити свої комбінаційні дії у нападі, де відзначився молодий дует тандему Скуратівський — Басалкевич.

Саме Дмитро Басалкевич і став героем цієї зустрічи для бучанців, який двічи відзначився чудовими голами на 70 та 85 хвилині гри, які дозволили «Меліоратору» і далі залишатися на першій сходнинці чемпіонату з 15 очками, випереджаючи на 3 очки команду «Джуніорс» зі Шпитьок.

Результати 6-го туру

ДІНАЗ-2 (Вишгород) — АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — 1:2 (Малинич, 11 — Дорогань, 51, Лебединець, 62).

ЛЮБОМИР (Ставище) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 0:2 (Піскун, 30, 58).

БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 2:3 (Панченко, 18, Коба, 45+2 — Науменко, 55, Апанчук, 90, пн, 90+2). Вилучення: Співаков (Беркут-Легіон, 88).

МЕЛІОРАТОР (Буча) — КУДРІВКА (Ірпінь) — 2:0 (Басалкевич, 70, 85).

ПАТРІОТ (Баришівський район) — ДЕСНА (Погреби) — 1:1 (Кострома, 63 — А.Воробей, 45).