Чемпіонат Київщини з футболу: «Кудрівка» (Ірпінь) — «Динамо» (Фастів) — 2:1

• Андрей
  • 14.08.2021
  • Комментарии к записи Чемпіонат Київщини з футболу: «Кудрівка» (Ірпінь) — «Динамо» (Фастів) — 2:1 отключены

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся матч другого кола чемпіонату Київської області з футболу у вищій лізі, де місцева «Кудрівка» приймала команду «Динамо» Фастів.

Гості першими відкрили рахунок у цій грі і сталося це лише під занавіс першого тайму на 36 хвилин гри, де відзначився Кріс Афуаре, який зробив сольний прохід з центральної частини поля до воріт ірпінчан і холоднокровно обігравши голкіпера, робить рахунок 1:0, який так і залишився незмінним до кінця першого тайму.

У другій половині гри обидві команди створили чимало моментів і лише на 81 хвилині, радість місцевим вболівальникам приніс гол Василя Продана, який зрівнює рахунок у цій грі.

Здавалося, що гра так і завершиться бойовою нічиєю, але на останніх хвилинах матчу ірпінчанин Олексій Литовченко забиває такий важливий і переможний гол !