• Андрей
  • 20.06.2020
  • Комментарии к записи Чемпіонат Київської області з футболу. 1 тур. «Кудрівка» (Ірпінь) — «Десна»(Погреби) — 2:1 отключены

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся перший прем’єрний матч, нинішнього сезону, чемпіонату Київської області з футболу, де місцева «Кудрівка» здобула не легку перемогу у завзятій боротьбі над командою «Десна» (Чабани) з рахунком — 2:1.

Перший тайм цієї гри розпочався доволі таки активно, і футболісти «Кудрівки» вже з перших хвилин пішли в атаку на ворота суперників, де активно діяли на флангах, роблячи багато навісів до штрафного майданчика, але безліч гольових моментів, які створили біля воріт суперників наші хлопці, так і не вдалося втілити у першому таймі у голи — бракувало майстерності на завершальній стадії і завдячуючи чудовій грі оборонців та воротяря «Десни».

У боротьбі за середину поля футболісти з Погребів, також не давали можливості вільно розгулятися нашим хлопцям, де боротьба за м’яч інколи виходила за рамки правил і внаслідок чого, наприкінці першого тайму, за грубу гру капітана команди Якимлюка, гості залишилися у меншості і на перерву команди пішли за рахунку — 0:0.

Слід відзначити і гру колишнього гравця національної збірної України та «Шахтаря» — Андрія Вороб’я, який активно розпочинав атаки своєї команди з середини поля і можливо, дещо психологічно тиснув своїм авторитетом на дії наших футболістів, які у першому таймі так і не зуміли підібрати ключі до воріт суперника.

Лише у другому таймі, вболівальники, яких більшість сьогодні дивилася матч за межами стадіону, у зв’язку з продовженням карантину, змогли дочекатися першого голу, який на 68 хвилині гри, пострілом у дальній кут від воротаря забиває Здановський і «Кудрівка» виходить вперед — 1:0 !

Цей гол надав впевненості у грі і злагодженості у командних діях наших футболістів, які вже через 4 хвилини вдруге святкують взяття воріт — відзначається Алефіренко.

Лише під кінець гри, футболсти «Десни» змоги відігратися, де після грубого порушення у карному майданчику ірпінчан, арбітр цієї зустрічи Владислав Грицай призначає пенальті, який чітко на 82 хвилині гри реалізовує Руженцев.

Така бажана перша перемога ірпінчан — 2:1, яка виводить «Кудрівку» на 4 місце і закладає міцний психологічний фундамент для подальших перемог у чемпіонаті Київщини !

Результати 1-го туру чемпіонату Київщини з футболу

АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 3:1 (Лебединець, 9, Давидовський, 14, Кушка, 40 — Кириченко, 65). Вилучення: Давидовський (Асканія-Флора, 30). Арбітр Кирило Гринь.

КУДРІВКА (Ірпінь) — ДЕСНА (Погреби) — 2:1 (Здановський, 68, Алефіренко, 72 — Руженцев, 82, пн). Вилучення: А.Якимлюк (Десна, 43) — друге попередження. Арбітр Владислав Грицай.

СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) — БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — 1:2 (Шорников, 14, у свої ворота — Никоненко, 3, Кривда, 67). Нереалізований пенальті: Никоненко (Беркут-Легіон, 58). Вилучення: Трасковський (Беркут-Легіон, 90+4). Арбітр Сергій Задиран.

ДИНАМО (Фастів) — ДЕНГОФФ (Денихівка) — 0:3 (А.Ключик, 7, Марійко, 69, 80). Арбітр Андрій Федорук.

КОЛОС (Пустоварівка) — ЮНІОР (Макарів) — 7:0 (Бойко, 10, Скороход, 17, пн, Зозуля, 26, 38, Хомин, 41, Здебський, 49, Бугаєнко, 78). Нереалізований пенальті: Єфремов (Юніор, 36). Арбітр Євген Горбенко.

СОКІЛ (Михайлівка — Рубежівка) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) — 0:0. Вилучення: Рубльов (Джуніорс, 24). Арбітр Олександр Титов.