• Андрей
  • 22.08.2020
  • Комментарии к записи Чемпіонат Київської області з футболу. 10 тур.»Кудрівка» (Ірпінь) — «Динамо» (Фастів) — 4:0 отключены

Сьогоднішня гра на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені на яку за чудової сонячної погоди футболісти «Кудрівки» вийшли в якості лідера чемпіонату проти «Динамо» з Фастова, розпочалася доволі таки активно.

Вже на 15 вилині гри кращий бомбардир минулорічного чемпіонату Артем Грищенко пройшовши по лівому флангу, пострілом у дальній, правий кут воріт, повз воротаря, робить рахунок у грі — 1:0.

Забитий гол футболісти «Кудрівки» відсвяткували по-особливому: підбіжали до лавки запасних своєї команди і гойдаючи руками, наче малечу, привітали лікаря команди «Кудрівки» з народженням сина.

Цей гол Артема, придав психологічної впевненості, як самому футболісту, який вже давно не забивав, так і його партнерам по команді, які впевнено заволоділи ініціативою на полі і створили ще чимало моментів. де два з яких, наприкінці гри, завершилися голами.

Так, на 40 хвилині гри, Станіслав Самар, скориставшись помилкою воротаря фастівчан, який допустив помилку і не втримав м’яча після подачи кутового, забиває другий гол, а вже через три хвилини, Андрій Порохня робить рахунок 3:0.

У другому таймі, який проходив під диктовку футболістів «Кудрівки», було створено чимало гольових моментів, але лише під занавіс гри вдалося побачити гол, який забив з пенальті наш нападаючий Сергій Третяк, після порушення у карному майданчику фастівчан.

У підсумку, така важлива і переконлива перемога футболістів «Кудрівки», які продовжують лідирувати у чемпіонаті Київської області з футболу, маючи у своєму активі 23 очки і вони вже випереджають найближчого переслідувача, — команду «Денгофф» з Денихівки на п’ять очок (!).

Користуючись нагодою, хотілося б поздоровити футболістів,, тренерський склад і президента футбольного клубу «Кудрівка» — Романа Солодаренка з такою важливою перемогою і впевненим лідерством у чемпіонаті, які є приємним подарунком для ірпінських футбольних вболівальників напередодні свята — Дня Незалежності України !