• Андрей
  • 29.08.2020
  • Комментарии к записи Чемпіонат Київської області з футболу.11 тур. «Кудрівка» (Ірпінь) — «Асканія-Флора» (Kалинівка) — 4:1 отключены

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся матч 11 туру чемпіонату Київської області з футболу, де футболісти ірпінської «Кудрівки» зустрічалися з командою «Асканія — Флора » з Калинівки.

Початок цієї гри, немов у дежавю, був схожий на попередій поєдинок «Кудрівки» на цьому стадіоні неділю тому.

Активний початок гри і гол у виконанні того ж Артема Грищенко вже у дебюті, на 11 хвилині гри, після сольного проходу по лівому флангу і удару в дальній від воротаря кут воріт — 1: 0.

Ірпінчани після забитого голу продовжили домінувати на полі і маючи перевагу у класі над суперником створили ще чимало моментів, але лише наприкінці гри вдалося подвоїти рахунок у цій грі після чудової багатоходівки, яку футболісти «Кудрівки» розіграли, немов по нотах в один дотик і Влад Кірін, на 39 хвилині гри, робить рахунок — 2:0.

Під занавіс гри, футболісти «Кудрівки» зуміли провести і третій гол, який міг би потрапити у номінанти на «Кумедніший гол» не тільки чемпіонату Київщини.

Після чудової гри на виході, воротар ірпінчан перериває атаку суперника і швидко вводить м’яч у гру, вибиваючи його далеко в поле, а в цей час, воротар «Асканії — Флори», вибігає далеко від своїх воріт і намагається його відбити ногою, але рикошет і м’яч, минаючи його, летить у напрямку воріт калинівців, де його стрімко підхоплює наш нападаючий Артем Грищенко, який буквально заносить його у ворота суперника, чипляючись ногою за штангу і на жаль, травмуючись…

За рахунку 3:0 команди ідуть на перерву.

Початок другого тайму розпочався вже на 47 хвилині із заміни, де травма Артема Грищенка, який двічи відзначився у першому таймі, виявилася доволі таки серйозною і не дозволила йому продовжити далі гру.

Будемо вірити, що вже до наступного виїздного поєжинку проти команди «Десна» (Погреби), кращий форвард минулорічного чемпіонату зможе відновитися і не втратити свій бомбардирський запал на гру.

Повертаючись до перепетій подій у другому таймі відзначимо, що футболісти «Кудрівки» багато атакували і створили чимало моментів для взяття воріт і тільки лише на 59 хвилині гри Сергій Третяк робить рахунок 4:0.

Здавалося, що все йде до розгрому у цьому матчі, але пропущений калинівцями гол, мобілізував команду і вони буквально через хвилину проводять швидку контратаку, яку вдало завершує Олександр Лебединець — 4:1.

Цей гол «асканівців» на 60 хвилині гри став останнім у цій зустрічи і як не намагалися наші хлопці в залишені півгодини збільшити рахунок, «кулястий» немов заворожений старцем Хатабом, так і не залітав більше у сітку воріт суперника.

Отож, чергова перемога футболістів «Кудрівки» з Ірпеня, які продовжують лідирувати у чемпіонаті Київської області з футболу маючи у своєму активі 26 очок після 11 матчів і тепер відрив від найближчого переслідувача, команди «Колос» з Пустоварівки, яка йде другою, вже складає 7 очок (!).

Наступну гру наші хлопці проведуть на виїзді 5 вересня проти команди «Десна» Погреби, яка зараз посідає 3 місце маючи 18 очок в 10 зіграних матчах.

Тому цей принциповий поєдинок двох амбітних команд, які гратимуть на перемогу, має бути цікавим і з точки зору подальшого турнірного становища.

Приємно також констатувати, що наш форвард Артем Грищенко після сьогоднішніх двох забитих м’ячів, вийшов на друге місце у списку кращих бомбардирів чемпіонату, маючи вже 6 голів у своєму активі і поступається лише Андрію Зозулі з «Колоса» (Пустоварівки ), який 9 разів відзначився у нинішньому чемпіонаті.

Всі головні баталії чемпіонату Київщини ще попереду, тому віримо у наших футболістів і вболіваємо за нашу «Кудрівку» — разом !!!

Андрій Кравченко зі стадіону «Чемпіон» в Ірпені спеціально для «Ірпінського інформаційного»