• Андрей
  • 05.09.2020
  • Комментарии к записи Чемпіонат Київської області з футболу.12 тур. «Десна» (Погреби) — «Кудрівка» (Ірпінь) — 3:3 отключены

Сьогодні на стадіоні «Десна» в Погребах відбулася календарна гра чемпіонату Київської області з футболу, де наші футболісти з ФК «Кудрівіка» зустрічалися з місцевою командою «Десна» (Погреби).

Поєдинок, який проходив у цікавій і напруженій боротьбі завершився бойовою нічиєю — 3:3.

Господарі майданчика вже на 15 хвилині першими відкрили рахунок у цій грі, де фланговий простріл замкнув Чернишов і як не намагалися наші хлопці зрівняти рахунок у першому таймі, створивши чимало гольових моментів, перший тайм так і закінчився з рахунком — 1:0.

У другому таймі наш нападник Сергій Третяк, який вийшов на заміну, вже на 46 хвилині зрівнює рахунок у грі і буквально через 3 хвилини, завдячуючи Сергію Третяку, наші хлопці виходять вперед, — автогол на рахунку Коновалова — 2:1.

Але радіти нашим хлопцям довелося не довго і після порушення правил у їх карному майданчику, Євген Воробей на 65 хвилині чітко виконавши пенальті, зрівнює рахунок — 2:2.

На 69 хвилині гри наші футболісти знову виходять вперед, де відзначився наш захисник Порохня, замкнувши чудову флангову передачу від Артема Грищенка — 3:2.

І до завершення гри, наші хлопці створили ще чимало гольових моментів для взяття воріт…

Але, як то кажуть, не забиваєш ти, — заб’ють тобі і футболістам «Десни» вдалося це зробити на 82 хвилині гри, де Євген Воробей лише з другої спроби зміг пробити нашого воротаря і врятувати свою команду від поразки — 3:3.

Видовищна гра, яка тримала у напрузі, як футболістів, так і тренерів обох команд до фінального свистка.

Здобуте очко на виїзді можливо і засмутить багатьох прихильників нашої команди, яка дешо призупинила стрімку ходу до чемпіонства, але слід сказати, що ірпінчани і надалі продовжують лідирувати після цієї гри у чемпіонаті, маючи 27 очок.

Команда «Колос» з Пустоварівки», яка сьогодні з рахунком 6:1 перемогла ФК «Юніор» з Макарова з 22 очками посідає 2 місце.

Команда «Денгофф» з Денихівки йде третьою з 21 очком, після сьогоднішньої перемоги над командою «Динамо» (Фастів) — 4:0.

У гонці бомбардирів, наш Артем Грищенко йде другим, маючи 6 забитих м’ячів, як і Євген Воробей з команди «Десна» (Погреби), який сьогодні відзначився двічи.

Кращим форвардом чемпіонату на сьогодні є Андрій Зозуля («Колос» Пустоварівка) — 9 м’ячів.

Будемо з оптимізмом дивитися у майбутнє і не думати про суперників, які переслідують нас, а боротися у кожній грі до останнього і демонструвати свої найкращі бійцівські якості, граючи у притаманну ірпінчанам злагодженну, атакаючу гру !

Підтримуємо і вболіваємо «Кудрівку» — разом !

Андрій Кравченко з Погребів, — спеціально для «Ірпінського інформаційного»