• Андрей
  • 12.09.2020
  • Комментарии к записи Чемпіонат Київської області з футболу.13 тур. «Кудрівка» (Ірпінь) — «Денгофф» (Денихівка) — 2:1 отключены

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбулася календарна гра 13 туру чемпіонату Київської області з футболу, де футболісти ірпінської «Кудрівки» приймали на своєму майданчику команду «Денгофф» з Денихівки.

З перших хвилин гри наші хлопці пішли в атаку і створили чимало моментів біля воріт суперника, але слід віддати належне захисникам команди «Денгофф», які вміло тримали оборону своїх воріт і не давали нашим футболістам вільно діяти у нападі, а також створили ряд котратак, які були загрозливими для наших воріт, але на щастя, все обійшлося без голу.

Команда суперників вела боротьбу за м’яч, на кожному клаптику поля, яка інколи виходила за межі правил, за що арбітру цієї зустрічи Євгену Горбенко довелося показати чимало жовтих карток, а на 76 хвилині гри довелося навіть і вилучити гравця Марійка з «Денгоффа».

У першому таймі дістався «гірчичник» і нашому форварду Артему Грищенку, який проскочив у карний майданчик суперника і мав чудову можливість вийти сам на сам з воротарем, але був буквально «скошений» оборонцем гостей і всі чекали на пенальті, але головний рефері гри розцінив цей момент, як симулянство…

Перший тайм завершився нульовою нічиєю.

У другому таймі, на який наші футболісти вийшли більш згуртованішими і націленими на боротьбу за перемогу, вже на 54 хвилині гри проводять чудову, швидку атаку, яка завершується голом, який записує на свій рахунок наш 35-річний форвард Сергій Третяк, — 1:0.

Цей гол дещо заспокоїв наших футболістів і вселив віру у перемогу нашої команди, яка контролювала ситуацію на полі і дії у захисті і вела боротьбу у центрі поля, звідки розпочиналися атаки.

І все було злагоджено і без проблем для нашої команди, аж до 84 хвилини, поки наші гості, в одній з контратак, не скористалися помилкою наших футболістів у захисті і не зрівняли рахунок на 84 хвилині гри, де відзначився Павло Дацюк — 1:1.

Важко описати те, що коїлося у душах футболістів, тренерів і особливо у президента клубу Романа Солодаренка, який сьогодні, як зазвичай, був присутній зі своєю командою, на своєму містку, біля лавки із запасними гравцями і навіть у костюмі…

І думається, що мало хто вже вірив, що команда візьме три очки у цій зустрічи.

Але не була б то ірпінська «Кудрівка», яка разом зі своїми гравцями, вже вкотре доводила, що має силу волі і вміє битися до останньої хвилини гри.

Так сталося і сьогодні, коли хлопцям вдалося проявити свій характер і в додані 5 хвилин гри, провести на останній хвилині швидку багатоходівку, яка розпочалася з глубини поля і завершилася чудовим голом у дальній, нижній, лівий від воротаря кут воріт у виконанні, того ж, Сергія Третяка,

Блискуча перемога «Кудріквки» у такому «валідольному» матчі і голом на останній хвилині гри, який став дублем і вже 107 у кар’єрі Сергія Третяка у вищій лізі чемпіонату Київщини.

Ця перемога футболстів «Кудрівки» стала чудовим подарунком для любителів футболу нашого міста у День фізичної культури та спорту, з чим, користуючись нагодою, хотілося б привітати і наших футболістів, тренерів і президента клубу — Романа Солодаренка !

Отож, після 13 турів, команда ірпінської «Кудрівки» продовжує лідирувати у чемпіонаті Київської області з футболіу з 30 очками, де на 5 менше у найближчих переслідувачів, команд «Колос» з Пустоварівки та «Десни» з Погребів, які йдуть відповідно, другими і третіми.