• Андрей
  • 19.09.2020
  • Комментарии к записи Чемпіонат Київської області з футболу.14 тур. «Джуніорс» (Шпитьки) — «Кудрівка» (Ірпінь) — 1:0 отключены

Сьогодні на стадіоні «Колос» в Шпитьках відбулася календарна гра 14 туру чемпіонату Київської області з футболу, де ірпінська «Кудрівка» зустрічалася з командою «Джуніорс» (Шпитьки).

Перший тайм, який був багатим на гольові моменти закінчився — 0:0.

Вже на початку другого тайму футболісти «Джуніорс» проводять успішну атаку, де Рубльов на 54 хвилині гри робить рахунок 1:0, який до кінця гри так і залишився незмінним, хоча наші хлопці створили чимало гострих моментів, які б мали втілитися у голи.

І навіть наприкінці гри ааробили безспорний пенальті але головний арбітр цієї зустрічи Дмитро Кутаков розсудив момент інакше…

У підсумку така прикра поразка ірпінської команди, яка вдруге у цьому сезоні уходить з поля без очків…

Та будемо оптимістами, думається, що кожен футболіст та тренерський штаб зроблять певні висновки після аналізу сьогоднішньої гри і вже у наступному турі наша команда буде більш згуртованішою і зарядженою тільки на перемогу !

Після 14 турів наша команда «Кудрівка» продовжує лідирувати у чемпіонаті з 30 очками, де найближчий переслідувач, команда «Колос» з Пустоварівки має на два очки менше — 28.

Вже в наступному 15 турі, 26 вересня, ці два футбольні колективи зустрінуться між собою на стадіоні «Чемпіон» в Ірпені і без сумніву, цей поєдинок стане дуже цікавим і принциповим з точки зору подальшої боротьби за медалі у чемпіонаті Київщини з футболу.

Підтримуємо і вболіваємо нашу «Кудрівку» — разом !

Андрій Кравченко зі Шпитьок, спеціально для «Ірпінського інформаційного»