• Андрей
  • 26.09.2020
  • Комментарии к записи Чемпіонат Київської області з футболу.15 тур. «Кудрівка» (Ірпінь) — «Колос» (Пустоварівка) — 1:0 отключены

Сьогодні на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбулася календарна гра 15 туру чемпіонату Київської області з футболу, де ірпінська «Кудрівка» зустрічалася з командою «Колос» з Пустоварівки.

У головній грі туру, де зустрічалися лідери чемпіонату, у першій половині гри ірпінчани створили чимало гострих моментів біля воріт суперників і двічі наші футболісти мали чудові, 100 відсоткові моменти для взяття воріт, але на жаль, «кулястий» так і не пересік ворота гостей, які у свою чергу також мали можливості відзначитися у перші 45 хвилин гри.

У другому таймі наші хлопці додали у грі, діяли більш злагоджено і активно у середині поля, проводячи флангові атаки і гостро атакували ворота суперників.

І лише тільки наприкінці гри, на 75 хвилині, після подачі кутового, Дмитро Кулик чудово завершив атаку, вколотивши головою м’яч у сітку воріт і рахунок стає 1:0, який так і протримався до кінця гри.

У підсумку така важлива перемога нашої команди у принциповій грі, після якої «Кудрівка» відривається від «Колоса» на 5 очків і продовжує лідерство у чемпіонаті Київської області з футболу, маючи 33 очки.

Вітаємо футболістів, тренерський штат і президента клубу Романа Солодаренка з цією важливою перемогою !