• Андрей
  • 03.10.2020
  • Комментарии к записи Чемпіонат Київської області з футболу.16 тур. «Кудрівка» (Ірпінь) — «Софія» (Софіївська Борщагівка) — 3:0 отключены

Сьогодні в Ірпені на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» відбулася календарна гра 16 туру чемпіонату Київської області з футболу, де ірпінська «Кудрівка» приймала на своєму полі команду «Софія» з Софієвської Борщагівки.

Наші футболісти, які продовжують лідирувати у чемпіонаті Київської області з футболу, першими відкрили рахунок у цій грі, де на 13 хвилині відзначився Кубенко.

У другому таймі наші хлопці, ще двічи змушували доставати м’яча із сітки воріт суперника, на 63 хвилині гри гол забив Вовк, а вже через 6 хвилин, Сергій Третяк робить рахунок 3:0.

До кінця гри, чудовий момент був і у граючого президента клубу «Кудрівка» — Романа Солодаренка, який на 70 хвилині гри вийшов на поле замінивши Третяка, але рахунок так і залишився незмінним і у підсумку перемога ірпінської команди — 3:0.

Після 16 турів наші хлопці продовжують лідирувати у чемпіонаті з 36 очками, де на 4 менше у команди «Межигірря» з Нових Петрівців, які йдуть другими і наступна гра буде саме між цими командами !

Тому, побажаємо нашим футболістам успіхів у цій принциповій грі !