У суботу на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбулася календарна зустріч 17 туру чемпіонату Київської області з футболу між командами «Кудрівка» (Ірпінь) та «Діназ»-2 (Вишгород).

Сама гра, яка мала розпочатися о 15.00 була двічі перенесена, спочатку на 16.00, а потім і на 17.00, тому вашому покірному слузі, та й небагатьом вболівальникам футболу, яких було близько 20 довелося чекати запланованого початку дві години.

Забігаючи вперед скажу, що ні я і мабуть і ті віддані ірпінській команді вболівальники, які були на цій грі не пожалкували, так як стали свідками історичної перемоги клубу, який побив і кілька рекордів сезону.

Рахунок у грі відкрив вже на третій хвилині Артем Грищенко. Вже через сім хвилин Артем вже робить дубль у цій грі відзначившись з пенальті. Буквально через п’ять хвилин гравець команди з Вишгорода — Владислав Горбунок з пенальті забиває гол у ворота ірпінчан — 2:1.

На 35 хвилині гри гравець «Кудрівки» Олександр Шарило скористався помилками у захисті вишгородців і забиває третій м’яч у ворота гостей.

Початок другого тайму теж пройшов під бенефіс гравця ірпінчан Олександра Шарило, який вже на 54 та на 60 хвилинах гри забиває голи і робить хет-трік у цій зустрічи.

Під занавіс гри на 80 хилині Артем Грищенко теж став автором хет-тріку, підхопивши бомбардирський запал свого одноклубника Олександра, але на цьому він не зупинився і до кінця гри встиг зробити подвійний хет-трік і вболівальники, яких зібралося цього вечора не так багато на трибунах ірпінського стадіону «Чемпіон», довелося дивитися на голопал м’ячів у ворота вишгородської команди «Дінагаз»-2.

Наприкінці зустрічи, навіть не витримався від радості ірпінський капітан команди, який після останнього забитого м’яча у другому таймі вигукнув: «Є восьма голова передача !».

Остаточний рахунок гри — 11:1,, де хет-трик Шарила та двічі по три від Грищенка зробили цю гру особливою та історичною, за якою на трибуні стадіону спостерігав президент клубу Роман Солодаренко, який дав волю радісним емоціям тільки після фінального свистка.

Андрей

One thought on “Чемпіонат Київської області з футболу. 17-й тур: «Кудрівка» (Ірпінь) та «Діназ»-2 (Вишгород) — 11:1”

1. XRumer 19.0 + XEvil 4.0: инновационный программный комплекс для взлома любой капчи

1. Мощные нейронные сети: XEvil OCR может решить более 12000 различных типов капчи,
    в том числе такие популярные, как Google CAPTCHA’S ReCaptcha v2, v3 (только в XEvil 4.0 Ultra!), Captcha.Com, SolveMedia, Бинг-Капчу,
    Facebook-captcha и Bitfinex-captcha, Яндекс-captcha, DLE-captcha, VBulletin-Captcha и много других типов!

2. Очень высокая скорость и точность: скорость распознавания 0,01 .. 0.02 секунды на изображение (но только 1 секунда в демо-версии!),