Чемпіонат Київської області з футболу. 19 тур: КУДРІВКА (Ірпінь) — МЕЛІОРАТОР (Буча) — 2:1

У суботу 21 вересня на Центральному міському стадіоні «Чемпіон» в Ірпені відбувся матч 19 туру чемпіонату Київської області з футболу між командами «КУДРІВКА» (Ірпінь) та «МЕЛІОРАТОР» (Буча).

Ця гра, яка проходила на День міста Ірпеня і одночасно Бучі, мала особливе і принципове значення, так як перемога ірпінчан на своєму полі давала можливість підопічним Юрія Степаненка приблизитися до трійки кращих колективів Київщини і обійти команду із сусіднього міста, яка перед цією грою була на четвертому місті у турнірній таблиці.

Обидві команди почали гру дуже активно і на великих швидкостях і бажання відзначитися першими у цьому матчі було у гравців обох команд, але перший гол глядачі побали лише на 37 хвилині гри, де свої кращі бомбардирські якості знову продемонстрував Артем Грищенко, забивши в сьомому поспіль матчі (!) і який є кращим голеадором нинішньої першості Київщини.

У другому таймі на 73 хвилині гри, його одноклубник Олександр Іоша майстерно завершує голом багатоходову комбінацію ірпінчан і рахунок стає 2:0.

Цей пропущений гол задів амбіції гравців «Меліоратора» і вже за дві хвилини вони реалізовують штрафний, який майстерно виконав Олег Скуратівський, пославши м’яч філігранним пострілом у верхній кут воріт ірпінчан. Рахунок 2:1 так і залишився незмінним до кінця гри, яка пройшла у вольовій боротьбі і тримала у напрузі до кінця гри 70 відданих вболівальників, які зібралися на трибунах стадіону «Чемпіон» у цей день, який подвійно став святковий для ірпінчан !